Barové židle – posezení na vysoké noze!

0

Součástí velké moderní kuchyně bývají ostrůvky, které připomínají – a mnohdy i slouží – jako barový pult. Byla by škoda nevyužít jej k posezení s přáteli, relaxaci nad sklenkou vína nebo večeři ve dvou. Ovšem klasické židle jsou ke kuchyňskému ostrůvku nepraktické – dobrou službu vám prokáží barové židle, které dodají vašemu interiéru punc jedinečnosti!

Povedené barové židle do vaší kuchyně

žlutá barová židle

Barové židle jsou pěkné, pohodlné a vysoce stabilní. Minimalisticky působí celoplastové varianty a útulně kousky s čalouněním. Kdo má rád nóbl věci, toho potěší nabídka kožených barových židlí s nohou z chromu nebo ze dřeva. Barové židle se stanou výrazným doplňkem v kuchyni, který upoutá pozornost všech hostů. Vsaďte se, že je hned budou chtít okusit!

Barové židle – nejen krásné, ale i praktické!

dřevěná barová židle s čalouněním

Barové židle slouží také jako sedátko při přípravě pokrmů na barovém ostrůvku. Ulevíte tak svým nohám po dlouhém pracovním dni. Pro vaše maximální pohodlí zvolte kvalitní barové židle v minimální výšce 75 cm k barovému pultu, který je 95 až 100 cm od země.

Více druhů barových židlí – a proč ne?

černá plastová barová židle

Barové židle si můžete pořídit v setu, jako celek s barovým pultem nebo po kusech. Dobrý nápad jsou plastové židle v odlišných barvách. Kuchyně tak bude působit hravým dojmem a vám pohled na tyto veselé židle vždy zlepší náladu! Dokonce i citlivě vybrané zdánlivě nesourodé barové židle dokážou přetvořit kuchyň v originální místnost.

I malá kuchyň si zaslouží barový pult

dřevěná barová židle s opěradlem

Ani v malé kuchyni se nemusíte vzdát barového pultu a barových židlí. Desku můžete upevnit ke stěně nebo přimontovat vyklápěcí variantu. Můžete ji využít ke stolování nebo jako pracovní plochu a zasunout pod ni barové židle s opěradlem.

Barové židle se stanou originálním sedacím nábytkem ve vašem domově. V našem e-shopu naleznete rozmanitou nabídku těchto židlí odolných vůči mechanickému poškození a zatížení. Necháte se inspirovat?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář