Bílý dětský pokoj pro nejmenší s nádechem elegance

0

Bílý dětský pokoj je pro většinu rodičů noční můrou. Proč? Děti jsou hravé, neposedné a především taky tvořivé. Pokojíček laděný do bílých odstínů je pro ně doslova malířským plátnem, kdy stačí vzít pastelky, vodovky, fixy či voskovky a mistrovské dílo je na světě. Bílého pokoje pro vaše dítka netřeba se bát. Působí lehce, prostorně a elegantně. Doslova dokonalý ráj pro vaše dítě!

Požadavky se mění – stíháte všechny změny?

Víte, jak má vypadat dětské království? Požadavky a kritéria určující směr vybavení dětských pokojíčků se neustále mění. Při jeho zařizování byste měli myslet především na fakt, že je to místo, které poroste s vaším dítětem, což znamená, že ho bude obývat minimálně až do pubertálního věku. Jste připraveni zařídit vašemu dítku dětský ráj?

Pro pohodlný spánek

Patrová postel

Každý jistě ví, že základem dětského pokojíčku je postel. Dopřejte vašemu dítku kvalitní spánek na pohodlném lůžku v bílé barvě. Uvědomte si, že dítě neustále roste a plnohodnotný spánek je pro jeho správný vývoj a růst velmi důležitý. Bílá postel do andělsky laděného pokoje dokonale zapadne, nebude zde působit jako pěst na oko a vaše dítko si ji jistě zamiluje.

Poleženíčko jako na obláčcích!

Dětské povlečení

Není nic lepšího, než se po náročném dni plném hraní a skotačení zachumlat do měkoučkých peřin, jež slibují noc plnou nádherných snů. Povlečení pro děti musí splňovat úplně jiné požadavky, než povlečení určené dospělým. Mělo by být dostatečně prodyšné, vyrobeno z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadné. Jedině tak budete mít jistotu, že vašemu dítku dopřáváte jen to nejlepší.

Pro chvilky odpočinku

Dětské křesílko

Děti jsou neposedné, rády si hrají a různě skotačí. Není se proto čemu divit, že se občas během dne na chvilku zastaví a chtějí si odpočinout a nabrat síly na novou dávku zlobení. Bílý dětský pokoj vašeho dítka s radostí uvítá i bílé křesílko s motivem oveček. Vaše dítko si ho jistě oblíbí a to především díky roztomilému motivu.

Ať bílý dětský pokoj nepůsobí sterilně! Oživte jeho zdi!

Bílý dětský pokoj tapeta

Bílá je zkrátka bílá a ve spoustě lidí vyvolává pocit nadměrné sterilnosti. Tento pojem se do dětského pokojíčku rozhodně nehodí, proto nechcete-li nabýt takového dojmu, zapojte fantazii a oživte jeho zdi! Tapety a nálepky jsou příjemným zpestřením nudných stěn. Nechte vaše dítko, ať si motiv vybere samo, o to více se do svého pokojíčku bude těšit!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář