Botník do malé předsíně uschová všechny vaše boty!

0

Ač se vám to nemusí zdát, předsíň je nejdůležitějším prostorem v domácnosti. Až do ní vstoupí návštěva, udělá si názor o tom, v jakém domě či bytě žijete. Vyplatí se proto pečlivě vybrat vybavení, které je nejen funkční, ale i lahodící oku. Nepostradatelným kouskem každé předsíně je botník – zbavíte se tak poházených bot v chodbě nebo za dveřmi. Říkáte si, že vaše předsíň je malá a botník se do ní nevejde? Naštěstí výrobci přišli s modely, které nezaberou příliš místa. Pokud máte malou chodbu, nenechte si  ujít dnešní článek!

Úzké, přesto prostorné botníky

tmavě hnědý výklopný botník

Botníky do malé chodby jsou nejen hezké, ale i praktické a vaše předsíň s nimi bude vždy uklizená. Jejich předností je to, že nezasahují do prostoru, a to ani při otevírání. Tyto botníky disponují vyklápěcím mechanismem a bez problémů do nich uschováte i větší velikosti bot.

Botníky do malé předsíně s úložným prostorem

světle hnědý výklopný botník

Povedené jsou botníky s výklopnými šuplíky a úložným prostorem s policemi pro úschovu šál, rukavic, deštníků a dalších kousků, které potřebujete mít při odchodu z domova po ruce. Horní část botníku můžete využít pro vystavení dekoračních předmětů nebo jako další odkládací plochu.

Lamino nepoznáte od dřeva!

šedý výklopný botník z lamina

Botník splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Můžete zvolit elegantní, moderní nebo rustikální variantu. Co se týče materiálu, botníky se vyrábí z masivu buku, olše a třešně nebo z pevného lamina. Velmi vzhledné a odolné je lamino s krásnou kresbou dřeva, které na první pohled nerozeznáte od masivu!

Botník, který zaujme na první pohled!

světle hnědý botník

Hledáte opravdu dekorativní, luxusní kousek do vaší předsíně? Pro ty, kteří chtějí pustit nějakou tu korunu navíc, je přesně tím pravým nadčasový botník z kvalitního dřeva od španělské značky Moycor. Zaručujeme vám, že vás okouzlí na první pohled!

I do malé předsíně patří botník, stejně jako šatní skříň a zrcadlo. Vytvořte si nádherný komplet nebo si rovnou pořiďte celou předsíňovou stěnu – to vše a mnohem víc naleznete v našem e-shopu!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář