Dětská postel s úložným prostorem jako praktický i veselý prvek v pokojíčku

0

Úložných prostorů není nikdy dost, zvlášť v dětském pokoji, kde se to každé narozeniny a Vánoce zaplní dalšími hračkami a oblečením. Aby tyto věci nepřekážely a pokojíček nepůsobil přeplněným dojmem, hledá praktická maminka řešení, kam všechny dětské cennosti schovat. Dostatek místa k úschově poskytují dětské postele s úložným prostorem, jejichž oblíbenost stále stoupá. Dnes vám vysvětlíme, proč.

„Schovka“ pro věci vašeho dítěte

dětská postel s vysouvacím šuplíkem

Dětské postele s úložným prostorem mají ve spodní části úložné šuplíky nebo jeden vysunovací šuplík. Ať už vyberete jakoukoliv variantu, tyto postele jsou k dostání v různých veselých barvách a moderních designech.

Vysunovací šuplík slouží nejen jako úložný prostor, ale i jako prostor pro spaní další ratolesti či jejích kamarádů. Tato varianta se hodí do malých pokojíčků, kam se vejde pouze jedna postel.

Oblíbené jsou také multifunkční dětské postele, které kromě šuplíků nabízejí i další úložné prostory. Jejich součástí je mnohdy psací stůl, který podle potřeby kdykoliv zasunete do prostoru pod postelí a naopak.

O postele s úložným prostorem je zapotřebí pečovat

Dětská postel s vysouvacími šuplíky

Zaplněné úložné prostory zabraňují optimální vzdušnosti, proto je zapotřebí pravidelně větrat matrace. Pod těmito dětskými postelemi se těžko udržuje podlaha a usazuje se pod nimi prach, ideální jsou tedy postele s vysouvacími šuplíky, které při úklidu vytáhnete a podlahu pohodlně vysajete.

Doplňky do dětských postelí

dětská výstelka se zvířátky

Dětské postele pro ty nejmenší mají zábranu proti jejich vypadnutí. Ozdobte ji výstelkou do postýlky – třeba s barevným motivem zvířátek. Taková výstelka nejen působí jako hravý doplněk, ale udržuje i v postýlce teplo, které by jinak žebrováním unikalo pryč. Ty nejkrásnější sny se ratolesti budou zdát v heboučkém povlečení s veselým vzorem.

Máte další zajímavé tipy, jak ušetřit místo v dětském pokojíčku? Přijměte pozvání do komentářů pod článkem a zanechte tam nápad, který pomůže dalším rodičům!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář