Dětská sedací souprava s motivem zvířátek rozveselí pokojíček

0

Děti rády napodobují dospělé a ve svém pokojíčku si přejí mít vybavení jako v obýváku. Vždyť hraní si na dospěláky je pro ně taková zábava! Velkou radost proto budou mít z malé dětské sedací soupravy, na které si mohou hrát nebo vyprávět příběhy se svými kamarády. Skvěle poslouží i při sledování pohádek nebo k lenošení. Pokud hledáte zajímavé tipy na takové dětské sedací soupravy, dozvíte se více v dnešním článku.

Když děti milují zvířátka…

dětská pohovka zoo

Dětské oči se rozzáří, když vidí zvířátko. Proto tolik milují zoologické zahrady a statky. Pokud však nemůžete mít žádné zvířátko doma, a přesto byste chtěli udělat dítěti radost, pořiďte mu dětskou pohovku s motivem zoo. Tento univerzální motiv se hodí jak do holčičího, tak klučičího pokoje.

Tato dětská sedačka je určena pro děti ve věku sedm až devět let. Překvapí vás svou lehkostí, a tak ji i malé děti snadno přemístí na místo, které se jim nejvíce líbí. Když přijde malý kamarád a vyškemrá si, aby u vás mohl přespat, jednoduše pohovku rozložíte.

Sestavte dítěti veselou sedací soupravu

dětské křeslo s králíčky

Z křesla s motivem králíčků a pohovky můžete vytvořit sedací soupravu. Tento originální nábytkový doplněk dotvoří veselou atmosféru v pokojíčku, kde to hraje všemi barvami. Nejsou na něm žádné pevné části, a tak nehrozí zranění vašich dítek.

Zvlášť malé dítě může potah sedacího nábytku obarvit vodovkami nebo ušpinit jídlem. Nemusíte se ale děsit, když po sedačce rozpatlá čokoládu. Jak u pohovky, tak u křesla je snímatelný bavlněný potah. Látku lze chránit i přehozem, ale nebylo by to u tak krásného nábytku škoda?

Roztomilé doplňky

dětský polštář s hrochem

Na správné pohovce nesmí chybět polštářky, a jak jinak, než se zvířecím motivem. Polštář s potiskem hrocha přímo vybízí k mazlení a hlazení a na jeho měkké náplni se bude vašim dětem lenošit jedna radost!

Dětskou sedací soupravu si děti oblíbí od prvního okamžiku. Pokud vám to místo dovolí, neváhejte s jejím pořízením. A nezapomeňte nám napsat, jakou z ní děti měly radost!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář