Dětské a studentské pokoje pro náctileté včetně nábytku

0

Dětské a studentské pokoje jsou zázemím pro vaše dítka i dospívající. Zařídit tyto pokoje není vůbec jednoduché a své o tom vědí rodiče, jež se o tento složitý úkol pokusili. Stojíte-li před touto povinností, musíte myslet nejen na nutné vybavení, bez kterého se vaše dítko v žádném případě neobejde, ale i na skutečnost, aby k sobě jednotlivé komponenty ladily. Důležité je vytvořit ideální zázemí, kde dítě či dospívající bude chtít trávit svůj volný čas. Nevíte si rady a potřebujete poradit? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám prozradíme, jak chytře a fikaně na dětské a studentské pokoje!

Pokoj pro nejmenší

Dětský vak

Dorostlo vaše dítko do věku, kdy si zaslouží vlastní pokojíček? Pak k tomuto úkolu přistupujte svědomitě, ale zároveň s nápadem, protože zavděčit se malému dítěti není tak jednoduché, jak si možná myslíte! Kromě základního vybavení, jako je dětská postel a šatní skříň, do tohoto dětského doupěte patří i místo, kam si vaše ratolest zaleze ve chvíli, kdy bude chtít trávit čas o samotě. Ideální volbou je dětský vak v příjemném a pro děti lákavém motivu, kterým je zaručeně nadchnete!

Čím potěšit holčičky?

Dětská šuplíková komoda

Je vaším úkolem vybavit pokojíček pro malou princeznu? Sázkou na jistotu je volba růžových odstínů a holčičích motivů, se kterými zkrátka nemůžete udělat chybu. V každém dětském pokojíčku se najde spousta věcí, které je třeba někam uložit – od oblečení přes hračky. Aby v pokoji panoval pořádek – alespoň částečný – je třeba myslet na úložné prostory. Trefou do černého je dětská šuplíková komoda v holčičím provedení. 

Co všechno musí mít studentský pokoj?


28597-detska-regalova-skrin-julien

Zařídit pokoj pro dospívajícího je ještě složitější, než udělat radost nejmenším. Dítě v pubertálním věku mění své názory doslova z minuty na minutu, snaží se jít s dobou a mají-li si domů pozvat kamarády, musí být jejich pokoj doupětem, kam rodiče mají zakázáno. I přesto je ale třeba myslet na všechno potřebné vybavení. Studenti mají spoustu učebnic a knížek, které je třeba někam uložit. S regálovou skříní puberťáka potěšíte a zároveň vyřešíte problém s úložnými prostory. 

Dětské a studentské pokoje – i zařizování může být hračka!

Dětská rozkládací postel s přístýlkou

Ať už  malému dítku nebo velkému studentovi čas od času přijde domů návštěva. Jakmile se u vás doma zdrží návštěva i přes noc, máte hned o starost navíc, kam dítě uložit, aniž by bylo nuceno spát na nepohodlné zemi. Chytrým řešením jsou postele s přistýlkou. Během dne mohou být pohodlně složené a v případě potřeby stačí vysunout spodní lůžko.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář