Dětské patrové postele jsou funkční a povedené!

0

Jedna ratolest se do malého dětského pokojíčku ještě nějak vejde. Horší je to v případě, že máte děti dvě a potýkáte se v pokoji s malou podlahovou plochou. Přemýšlíte, jak uspořit místo, ale nechcete dítka ošidit o vše potřebné? Dobrou volbou jsou dětské patrové postele jak pro jedno dítko, tak pro dva či tři sourozence. Mezi jakými typy postelí můžete vybírat? Pojďme se na to podívat pěkně zblízka!

Dětská patrová postel se stolem

dětská patrová postel se skříní a stolem

Vyvýšená postel s psacím stolem a šatní skříní je chytrým řešením, jak skloubit více kusů nábytku do jednoho! Multifunkční postel má atraktivní design, dostatek odkládacího prostoru a veselé barevné provedení. Horní část postele je určena na spaní a dítě se na ni pohodlně dostane po schůdkách.

Dětská patrová postel s přistýlkou

hnědá dětská patrová postel

Tento typ postele nabízí hned tři lůžka v jedné sestavě. Vejdou se na ní v pohodě tři ratolesti! Zatímco dvě lůžka jsou nad sebou, třetí získáte vysunutím dolní části. Spodní vytahovací lůžko navíc bývá doplněno o úložné prostory. Pokojíček tak bude pořád uklizený! Patrové postele jsou vysoce bezpečné a na obou lůžkách bývají zábrany proti vypadnutí.

Dětská patrová postel s úložným prostorem

zelená dětská patrová postel

Úložných prostor není nikdy dost! Tato postel má šikovně lůžka nad sebou, se šuplíky ve spodní části. Můžete do nich uschovat sezónní oblečení, povlečení nebo hračky. Pokud pokojíček obývají sourozenci stejného pohlaví, budou nadšeni z růžové nebo modré postele. U sourozenců rozdílného pohlaví je tou správnou volbou neutrální zelená.

Polštáře k pomazlení!

polštář s motivem psa

Co by byl dětský pelíšek bez roztomilých doplňků? Doslova k pomuckání jsou polštáře se zvířecími motivy, které částečně nahradí domácího mazlíčka. Od takového polštáře se potomci nebudou chtít odtrhnout!

Využili jste v pokojíčku patrovou postel? A jak se vám osvědčila v malé místnosti? Budeme rádi za vaše názory a zkušenosti!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář