Dětské patrové postele ušetří prostor v pokojíčku

1

Patrové postele si Vaše děti doslova zamilují, a Vy jako rodičové také. V dětském pokoji zabírají menší plochu než klasické válendy. Slouží nejen ke spaní, ale i k zábavným hrám. Pojďme si představit, z jakých variant patrových postelí můžete vybírat. Také si uvedeme, pro kolik se hodí dětí a jaká mají další pozitiva.

Pro děti všech věkových kategorií

Většina rodičů řeší, jak vměstnat do dětského pokoje nejen vybavení, ale i místo pro hraní. Využijte zajímavého řešení, kterým je bezesporu patrová postel. Hodí se pro menší i větší děti, ale i pro studenty.

Malé děti budou mít radost z patrových postelí v designu autobusu, hradu či lodi. A na takové lodi nesmí chybět pravé pirátské povlečení.

Pirátské povlečení

Pro odrostlejší děti zvolte patrovou postel z masivu, která je bytelnější a určená i pro větší zátěž.

Nezapomeňte, že součástí každé postele je i peřina pro kvalitní spánek a sladké sny.

Jaká varianta je oblíbená?

Oblíbené jsou patrové postele do tvaru písmene L. Nutné je mít volný alespoň jeden roh a dostatečně vysoké stropy, aby se dítě na horní posteli mohlo pohodlně posadit.

Do svého království plné plyšových kamarádů mohou děti vylézt po schůdkách nebo po žebříku. Některé postele mají žebřík odnímatelný, čímž se zamezí malým dětem, aby šplhaly nahoru.

Jedno, dvě nebo tři děti? Na počtu nezáleží!

patrová postel s psacím stolem

 

Pokud pokojíček obývá jedno dítě, je vhodným řešením pro úsporu místa patrová postel, která má ve spodní části zabudovaný psací stůl nebo skříň a zásuvky na všechny dětské poklady.

patrová postel s úložnými prostory

Pro dvě děti jsou určeny patrové postele se dvěma matracemi. Možná ale budete muset řešit roztomilý problém, které dítě bude spát nahoře a které dole. I tyto postele nabízejí úložné prostory a šuplíky. Samozřejmostí takové postele by měly být vysoké zábrany pro bezpečnost dítěte, které spí nahoře.

patrová postel pro tři děti

Jste rodiči tří dětí? I pro ně jsou tyto postele určeny. Takový model má dvě klasické postele nad sebou a třetí získáte pomocí výsuvného šuplíku.

Patrové postele nejen šetří místo, ale jsou i koutkem, kde si děti hrají, schovávají se před světem nebo si připravují úkoly do školy. Jaké  zkušenosti máte s patrovou postelí Vy? Podělte se o ně s ostatními čtenáři a inspirujte se navzájem!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

1 komentář

  1. olga@olga.cz'

    Podobnou patrovou postel jsme měli doma. Nicméně děti už vyrostly, tak jsme koupili novou…

Napiš komentář