Dětské sedací pytle pro rošťárny i odpočinek

0

Sedací vaky milujeme. Zaplavily naše obýváky i dětské pokoje. Zvláště ratolesti se s nimi vyřádí a vy z pokojíčku uslyšíte jejich veselý smích. A když nakouknete do jejich království, jednou potomka uvidíte na pytli lenošit, jindy se s ním prát nebo se v něm schovávat. Podle čeho takový pytel pro vaše dítko vybrat, aby vydržel všechny jeho pokusy? Přinášíme vám odpověď!

Náplň z kuliček je tou správnou volbou!

modrý dětský sedací pytel žralok

Dětský sedací pytel byste nejspíš vybrali podle jeho designu. To je ale chyba! Důležité je to, co je uvnitř. Dlouhou životnost sedacím pytlům zajistí náplň z polystyrenových kuliček EPS. Kvalitní pytle mají i otvor na doplňování kuliček, takže je jednoduše můžete vyměnit za nové. Sedací pytle se prodávají také s náplní z polystyrenové drti, ta ale velmi rychle slehne a navíc se z ní práší. Tu rozhodně nedoporučujeme!

Co jste možná netušili…

Dětský sedací vak příšerka

Možná v sedacích pytlích vidíte pouze módní záležitost. Věděli jste ale, že mají i dobré ortopedické vlastnosti? Kuličková výplň přilne ke každé nerovnosti těla a jemně ho masíruje. Pokud máte dítko s pohybovým postižením, bude z takového dárku nadšené!

Jaký materiál je ten „nej“?

hnědý dětský sedací vak pejsek

Před koupí si sedací pytel důkladně osahejte. Materiál musí být vašemu dítěti příjemný, měl by jít snadno vyčistit a vykazovat odolnost proti roztrhnutí. Bavlněné pytle jsou sice velmi příjemné na omak, ale čištění je o něco náročnější. Správnou volbou jsou pytle z nylonu a polyesteru. Odolají i nešetrnému zacházení a špína se na ně jen tak nepřichytí. Navíc je nylon příjemný na dotek.

Houpací židle Dodo dostane dítě i vás!

žlutá houpací židle

Sedací pytle pro děti jsou barevné a hravé, s veselými motivy a tvary. Stejně hravá je houpací židle Dodo, která si podmaní každou dětskou duši! Vedle sedacího pytle zaujme v pokojíčku své právoplatné místo a dítko z ní bude naprosto unešené. A když se mu náhodou netrefíte do vkusu, dobře poslouží i jako sezení v obýváku nebo kancelářích.

Sedací pytle nejsou nudnou hroudou kuliček zašitou do povlaku. Naopak! Rozzáří každý dětský pokojíček, zabaví vaši ratolest a poskytnou mu vysoký komfort při lenošení. Sedací pytle na obrázku nejsou jedinými vaky, které u nás můžete objednat. Další vychytané pytle najdete v našem e-shopu!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář