Dětský pokoj z masivu borovice a buku se stane královstvím Vaší ratolesti

0

Děti nábytek při hraní často nešetří, a tak je nutné pořídit do jejich pokojíčku co nejkvalitnější a nejbytelnější vybavení. Takové vlastnosti splňuje masiv z buku nebo borovice. Nejen, že provoní místnost, ale je odolný i proti poškrábání a poničení. Hledáte tipy, jak tímto nábytkem efektivně zařídit dětský pokoj? Čtěte dál, přinášíme vám inspiraci!

Základem je dětská postel z masivu

Dětská postel z masivu

Pro dítě do 5 let zvolte zkrácenou verzi postele o délce 140 cm až 160 cm. V takové postýlce se dítě bude cítit v bezpečí, lépe se mu v ní bude usínat a navíc postel nezabere tolik místa v pokojíčku. Odrostlejší dítě se pohodlně vyspí v posteli o rozměru 90 cm x 200 cm, která mu vydrží až do studentského věku.

Aby se u psacího stolu dobře psaly úkoly…

Ať už dítě rádo kreslí nebo je již školou povinné, vyhraďte mu koutek s vlastním psacím stolem a pohodlnou židlí. Pro nejmenší pořiďte dřevěný nebo plastový stoleček a větší odměňte bytelným studentským stolem z masivu.

Šatní skříně pro úschovu oblečení

dětský pokoj z masivu borovice

 

Šatní skříň z masivu můžete volit jako samostatný kus nábytku nebo jako součást dětských sestav. Potřebujete ušetřit prostor? Zvolte skříň s posuvnými dveřmi. Kousky oblečení hravě složíte do šatní skříně se šuplíky, které slouží jako doplňující úložný prostor.

Knihovna a regály na dětské poklady

V pokojíčku by neměla chybět knihovna z masivu a regály, které umístěte poblíž psacího stolu. Abyste prostor kolem tohoto nábytku oživili, zvolte na zdi vtipné nástěnné dekorace.

Pohrajte si s doplňky!

zelená multifunkční nádoba

Takovým zajímavým doplňkem v pokojíčku je sedací pytel nebo vak, který dítěti poslouží místo křesla. Místnost rozveselí multifunkční nádoby, kapsáře nebo textilní látkové dekorace, které zároveň dítě využije jako další úložný prostor na drobné věci a plyšáky.

Dětský pokoj z masivu borovice či buku bude dítěti sloužit v období růstu a dospívání. Pokud hledáte kvalitní vybavení, nebudete nákupem tohoto nábytku zklamáni. Máte již s tímto nábytkem zkušenosti? Napište nám vaše poznatky do komentářů pod článkem!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář