Dětský pokoj z masivu borovice a buku si zamiluje dítě v každém věku!

0

Dětský pokojíček je místem, kde si dítě hraje, odpočívá i vzdělává. Při výběru nábytku, dekorací a barev bychom měli dbát na to, abychom naší ratolesti poskytli dostatek podnětů, které rozvíjí její fantazii a nepůsobí nudně. Při zařizování myslete do budoucna a vyberte nábytek, jenž dítěti bude sloužit i v odrostlejším věku. Takovým odolným nábytkem s dlouhou životností je nábytek z masivu borovice a buku. Vyrábí se v krásných designech a my vás o tom právě teď přesvědčíme!

Barevná dětská komoda nepůsobí ani trochu nudně!

Dětská modrá komoda z masivu

Dětským pokojem, který hýří barvami, se zavděčíte každému dítěti. Pro úschovu oblečení a hraček zvolte dětskou šuplíkovou komodu z masivu, jež je k dostání v různých barevných variantách. Hodí se tedy jak do klučičího, tak holčičího pokojíčku.

Závěsná police na oblíbené knížky

Závěsná polička

Rádi čtete dítěti před spaním a chcete mít jeho oblíbené knížky při ruce? Není nic jednoduššího než namontovat na zeď závěsnou polici z masivu a knížky do ní uložit! Patrové řešení je netypické a vnese do pokojíčku hravost.

Dětská postel s přistýlkou pro dva malé spáče

dětská postel s přistýlkou z masivu

Postel z masivu slouží v noci jako místo ke spánku, přes den jako pohovka se dvěma velkými opěrnými polštáři. Ve výsuvné přistýlce se pohodlně vyspí malý kamarád nebo druhý sourozenec.

Psací stůl pro radostné psaní úkolů

bílý psací stůl z masivu

Naučte dítě psát úkoly nebo si kreslit u psacího stolu. Se stolem z masivu borovice se vám to brzy podaří! Barevné úchytky sladíte se zbylým interiérem anebo je naopak odlište, aby byl pokojíček co nejbarevnější!

Policový regál jako nezbytný doplněk

Policový regál z masivu

Přeje si vaše dítko vystavit své oblíbené hračky nebo knížky, aby je mělo pořád na očích? Pak neuděláte chybu, když mu pořídíte policový regál z masivu, v jehož dolní části se nachází skříňka.

Do velké šatní skříně uschováte všechno oblečení

dětská šatní skříň z masivu

Šatní skříň z masivu je nedílnou součástí vybavení v pokojíčku. Dvoudveřová skříň s šatní tyčí a podlouhlým šuplíkem ve spodní části poskytne dítěti dostatek místa na jeho oblečení.

Milujete roztomilé věci? Děti také!

dětské povlečení

Nemůžete večer dítě dostat do postele? Použijte na něj jeden fígl: povlečte jeho peřinku povlečením plným pohádkových postaviček. Rozzáří pokojíček a zajistí, že vaše dítě bude v posteli dříve než kdy jindy!

Dětský nábytek z masivu je zaručeně kvalitnější než nábytek z laminové dřevotřísky. Je zdravotně nezávadný, jeho povrch se snadno ošetřuje a z dlouhodobého hlediska je levnější. A navíc – má nenapodobitelnou vůni! Ještě potřebujete nějaký důkaz, proč dětský pokoj z masivu?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář