Dokonale útulný interiér, aneb vsaďte na doplňky do kanceláře!

0

Kanceláře jsou místem, kam spousta z vás dochází za prací. Chcete zde odvádět co možná nejlepší práci, plně se soustředit, ale zároveň je vaším cílem obklopit se zde věcmi, jež vás nebudou rozptylovat, ale vyvolají ve vás příjemné pocity. A teď ruku na srdce: Vyhovuje vám zařízení vaší kanceláře? Cítíte se zde dobře? Nebo ve vás tento prostor vyvolává negativní pocity a přijde vám strohý a nudný? Pak je na čase s tím konečně něco udělat!

Udělejte z nutnosti radost!

Pracovní stůl je právem považován za středobod každé vhodně vybavené kanceláře. Nikde není psáno, že na něj nutně musíte hledět jen jako na povinné vybavení, ba naopak! Proměňte váš pracovní stůl ve vašeho věrného společníka! Vyberte si jej dle vašeho gusta, aby vám ve všech směrech plně vyhovoval.

Je libo špetku nostalgie?

Moderní doba jde kupředu, nemůžete se proto divit, že i co se vybavení kanceláří týče, trendy se neustále mění a to, co ještě včera bylo in, je dneska pasé. Pusťte do vaší kanceláře atmosféru dřívějších dob. Skvělou volbou je rustikální nábytek, díky kterému se toto místo promění v útulný prostor, kde pracovat bude radost.

Ať je vaše kancelář veselá!

Magnetická tabule

Věřte nebo ne, ale doplňky do kanceláře bezesporu patří. Práce je vaší povinností, ale abyste se na ní těšili, dělali ji s úsměvem a odváděli jen ty nejkvalitnější výsledky, musíte mít dobrý pocit nejen ze sebe, ale i z místa, kam každé ráno z nutnosti odcházíte. Při práci je třeba mít spoustu věcí neustále na očích. Nudné stěny oživí magnetická nástěnka, na kterou si budete moci připevnit vše potřebné, na co potřebujete vidět a mít tak pořád v dohledu. Její pestré barvy celou místnost hravě rozzáří a dodají jí ten správný šmrnc!

Potřebujete opticky zvětšit prostor?

Zrcadlo Freda

Ne každý má to štěstí a je mu dovoleno pracovat v nádherně prostorné kanceláři. Většina z vás se tak musí tísnit v nepříjemně malých prostorech, kde vidí ode zdi ke zdi a mají z toho nevítané stísněné pocity. A to práci příliš neprospívá.  Pokud i vy řešíte podobný problém a lámete si hlavu nad otázkou, jak si pracovnu alespoň o pár centimetrů zvětšit, rádi vám poradíme. Slyšeli jste již o mocné síle zrcadel? Velmi snadno opticky rozšíří celý prostor, díky čemuž nabudete dojmu, že se kancelář zvětšila. Vybrat si můžete dle celkového vzhledu interiéru, nebo dejte přednost čistě vašemu vkusu. Nechcete-li příliš upozorňovat, vsaďte na decentní zrcadlo, jež působí vkusným a oku přitažlivým dojmem.

I při práci je třeba odpočívat!

Taburet Bart

Pracovat se musí, ovšem čas od času je třeba na chvilku vypnout. Dopřejte si ve vaší kanceláři malé místečko, kde se ve chvilce klidu pohodlně usadíte a na okamžik přestanete myslet na práci a čas, který vás tlačí. Příjemné posezení nabízí decentní taburet, který nezabere příliš místa, ale zároveň dotvoří perfektní vzhled interiéru.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář