Domácí pracovna pro práci i zábavu!

0

Vzít si práci domů je pro řadu z nás nemyslitelné. Stále více lidí ale řeší ze svého domova různé pracovní úkoly nebo dokonce podnikají. Je to i váš případ? Mějte na práci klid a zařiďte si útulný pracovní koutek. Kdo má dostatek místa, může si dovolit samostatnou místnost. Právě teď vám poodhalíme, jak si takovou pracovnu zřídit!

Pracovna jako samostatná místnost

domácí pracovna

Domácí pracovna poslouží nejen k plnění pracovních úkolů, ale i k surfování po internetu nebo k dlouhým telefonátům s přáteli. Je to místo, kde máte dostatek soukromí, vytoužený klid i svou trucovnu. Vytvořte si pracovnu jako samostatnou místnost, třeba přepažením největší místnosti v bytě. Majitelé velkých domů si mohou zařídit pracovnu z volné místnosti. Sen o pracovně si mohou splnit i lidé v panelákovém domě. Až vaše dítka vylétnou z hnízda, přeměňte dětský pokoj na pracovní místnost.

Pracovna jako součást obýváku

hnědá domácí pracovna

Svou práci odvedete na jedničku v pracovním koutku. Rozdělte obývací pokoj příčkou nebo vytvořte malý prostor, jejž oddělte od obýváku paravánem nebo mělčími skříňkami. Váš koutek by měl navazovat na existující prostor a nábytek ladit s vybavením v obýváku.

Budiž světlo!

černá stolní lapma

Pohrajte si s osvětlením! Příjemné světlo pro zrak je žluté. Zkombinujte přímé osvětlení s nepřímým, přirozené s umělým. Jste levák nebo pravák? Přirozené světlo by mělo dopadat vždy z opačné strany. Monitor neumisťuje proti oknu a pohlídejte si, aby se na něm neobjevily odlesky.

Udělejte si příjemnou atmosféru

Nezapomeňte se v pracovně obklopit doplňky, oblíbenou dekorací a obrázky, abyste se v ní cítili dobře a odvedli co nejlepší pracovní výkon!

Napište nám, kde jste si zřídili svou pracovnu a jaká chytrá řešení jste použili. Inspirujte nás, šikovných tipů není nikdy dost!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář