Dvoumístná pohovka se vejde se do každého obýváku!

0

Je malá, zato pohodlná a praktická – řeč je o dvoumístné pohovce! Jak už její název napovídá, nabízí dostatek pohodlí pro dvě osoby, třeba pro vás a vašeho partnera. Tato pohovka je ideálním řešením do malého obýváku, a když u vás přespí návštěva, můžete ji rozložit na postel. Dvoumístnou pohovku byste proto neměli přehlédnout! A my se tím řídili také – právě teď vám její krásy představíme v dnešním článku.

Když moderní pohovku, tak z ekokůže!

bílá dvoumístná pohovka z ekokůže

Dvoumístná pohovka dodá vašemu obýváku ten správný šmrnc. Zvlášť povedené jsou  moderní pohovky z ekokůže nebo pravé kůže v mnoha barevných provedeních. Kdo si potrpí na prosvětlený interiér, toho nadchne pohovka v bílém kabátě, a kdo naopak rád kombinuje světlé zdi s tmavším nábytkem, toho potěší černý potah.

Vdechněte obýváku eleganci s dvoumístnou pohovkou

modrá dvoumístná pohovka

Elegantní obývák vykouzlíte snadno a jednoduše dvoumístnou pohovkou s dřevěnými prvky. Zejména ženy si zamilují bledě modrou potahovou látku s květinovým vzorem a muži ocení stabilní konstrukci z kvalitního materiálu. Kdo by nechtěl pohovku s dlouhou životností? Určitě byste lhali, kdybyste řekli, že vy ne!

Nebojte se výraznějších barev

červeno-černá dvoumístná pohovka

Malý obývák doslova prozáří stylová dvoumístná pohovka s červenými polštáři a černou sedací částí. Zaručujeme vám, že si každá návštěva jako první všimne pohovky a potom až dalšího nábytku! Osvěžte tímto kouskem celou místnost, který snoubí krásu s praktičností – nechybí tolik žádaný úložný prostor.

Pohovka, kterou si zamilujete!

dvoumístná pohovka bordo

Že dvoumístné pohovky nemohou být multifunkční? Přesvědčili jsme vás, že je můžete rozložit na lůžko, uschovat do nich sezónní věci a teď přicházíme s další vychytávkou: s pohovkou, která má na obou stranách úložné poličky na odkládání knih, ovladačů a různých dekoračních předmětů!

Dvoumístná pohovka nadělá hodně parády nejen v obývacím pokoji, ale i v dalších místnostech. Co takhle pořídit ji svému dítku do studentského pokoje nebo do pracovny? Až na vás padne únava, pohovka vám přijde vhod! Našla by dvoumístná pohovka ve vaší rodině uplatnění? Pojďte se nahlas zamyslet v naší diskuzi!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář