Elegantní domácí pracovna do každého bytu

0

Zřídit si domácí pracovnu dnes můžeme i v malých panelákových bytech. Vašeho snu docílíte krásnými nábytkovými sestavami menších rozměrů. Tento sektorový nábytek můžete rozmístit podle libosti do prostoru domácí pracovny a klidně jej i vtěsnat do koutku v obýváku, kde budete mít své místo pro práci. Vneste do svého příbytku elegantní kousky nábytku a těšte se, že vám půjde práce sama od ruky. Právě teď vám přinášíme horké tipy na povedené domácí pracovny!

Psací stůl jako srdce pracovny

elegantní hnědá domácí pracovna

I malá domácí pracovna vám může poskytnout dostatek prostoru pro práci a úschovu všech nezbytných listin a dokumentů. Základem pracovny je bezesporu psací stůl, který doplňte v tmavých koutech o dostatečné osvětlení. Praktickou součástí jsou závěsné panely s poličkami a jednodveřové úzké skříně.

Lamino materiál nezklame

bílohnědá domácí pracovna

Nebojte se domácích pracovních sestav z lamina. Nejen, že působí odlehčeným a vzdušným dojmem, ale vyznačují se i vysokou odolností vůči poškození a nenáročnou povrchovou údržbou. Velmi vzhledně působí přírodní dekor dubu ve světlém provedení, který prozáří každý pracovní kout.

Pracovna podle vašeho přání

tmavá domácí pracovna

O tom, že domácí pracovny jsou nejen účelné, ale i útulné, nemusí být pochyb. Designeři nábytku si s každým kouskem sestavy dali záležet a vyšperkovali je k dokonalosti. Nabízí vám variabilní řešení pro otevírání dveří skříní na pravou nebo levou stranu a velký výběr barevných komponentů.

Obklopte se oblíbenou dekorací

růžový fotorámeček

Nezapomeňte si prostor kolem sebe zkrášlit dekorací, k níž vás vážou nějaké vzpomínky. Inspirativní bude fotka vaší rodiny nebo milovaného protějšku, který nad vámi bude bdít, i když nebude s vámi. Taková jedinečná fotka si zasluhuje mimořádný fotorámeček, nemyslíte?

Malé elegantní sestavy domácích pracoven hravě vtěsnáte do každé místnosti, kde si přejete vybudovat příjemné zákoutí plné soukromí a klidu na plnění úkolů. Vytvořili jste si doma své místečko, kam smíte pouze vy? Podělte se s námi o to, jak jste si zřídili pracovnu v malém panelákovém bytě!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář