Extra kvalitní kousky promění obývák v působivou místnost

0

Obývací pokoj plní funkci společenské místnosti, kde mnohdy odpočíváme po pracovním dni a relaxujeme u televize. Tato místnost by na nás měla působit útulně a hřejivým dojmem. Obklopte se kvalitním a nadčasový nábytkem, který bude s vámi po desítky let a zároveň si dlouhodobě udrží svůj mladistvý vzhled. Jakými kousky obývák zařídit? Přinášíme vám inspiraci za rozumnou cenu!

„IN“ jsou obývací stěny s LED osvětlením

elegantní obývací stěna

Obývací stěna představuje základ vybavení. Kouzelná je moderní stěna s ladnými křivkami, do níž uložíte vše potřebné. V otevřených policích budete mít na očích fotografie své rodiny a oblíbené doplňky. Nechybí ani hnízdečko pro vaši televizi a vitrína na skleničky. A když zhasnete, romantiku navodí LED osvětlení, které je součástí prosklených prvků.

Na sezení i přespání

rohová sedací souprava

Každou místnost ozdobí sedací souprava. Užijte si komfort na elegantní rohové sedací soupravě, na níž budete sedět jako na měkkém baldachýnu. Luxusní vzhled zajistí chromované nožky. A když se náhodou protáhne večer při posezení s přáteli, nemusíte je vyhánět domů. Sedačku jednoduše rozložíte na lůžko!

Mějte všechno při ruce

stolek s kresbou dřeva

Dotek přírody vnese do obývacího pokoje konferenční stolek s krásnou kresbou dřeva. Poslouží jak pro odložení ovladačů od elektroniky, tak pro úschovu časopisů v šuplíku nebo ve spodní polici. Takový stolek se hodí ke všem tipům pohovek i k okolnímu nábytku.

V japonském stylu

hravé rozkládací křeslo

V místnosti by nemělo chybět neotřelé vybavení. Vsaďte na rozkládací křeslo v japonském designu a v novodobém pojetí. Tvoří jej matrace zasazená do dřevěného rámu, kterou můžete nechat ve tvaru křesla nebo ji rozložit a proměnit tak křeslo na postel. Uvidíte, jak si budete lebedit, až se v něm budete povalovat!

Extra kvalitní kousky pozdvihnou obývací pokoj na novou úroveň a ohromí každého příchozího. Pokud vás zajímají další tipy na takový nábytek, zavítejte do našeho e-shopu!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář