Hledáte nábytek do studentského pokoje? Přinášíme Vám neotřelé tipy!

0

Jak vaše děti rostou, mění se i jejich nároky na vybavení pokojíčku. Chtějí si ho přizpůsobit k obrazu svému a mít se kam schovat před celým světem. Při přestavbě pokojíčku dejte studentovi hlavní slovo a nevnucujte mu své názory. Dohlídněte pouze na správné rozdělení místnosti na pracovní kout, část pro spaní a prostor pro volný čas. Dnes vám ukážeme nábytek, který by se mohl vašemu dítěti líbit.

Pro studenty na základní škole

žlutobílý studentský pokoj

Studenti základní školy se sice tváří jako dospěláci, ale stále v sobě přechovávají určitou hravost. Takový je i nábytek, jemuž nechybí originalita a nápaditost. Takto stylově zařízený pokoj poskytne studentovi zázemí pro školní přípravu, odpočinek i ukládání oblečení. Veselá kombinace bílé a tyrkysové nebo bílé a žluté zaručeně rozveselí celou místnost.

Pro studenty na střední škole

16651-studentsky-pokoj-oswaldo

Studenti se při nástupu na střední školu cítí dospěle a narůstá jim sebevědomí. Mají již utvořené vlastní názory a v mnoha případech jasnou představu o životě. Zkuste jim navrhnout studentský nábytek, který vyniká střídmým designem a precizním řemeslným zpracováním. Jednotlivé kusy nábytku vytvoří dokonale sladěný celek.

Pro studenty na vysoké škole

luxusní studentský pokoj

Řada vysokoškoláků bydlí na koleji, ale ti, co navštěvují vysokou školu blízko svého bydliště, se raději zdržují u svých rodičů. Tito studenti se nechtějí obklopovat čímkoliv, co by připomínalo dětský pokoj. Spokojeni budou s luxusní tmavou nábytkovou sestavou, která obsahuje veškeré nábytkové díly potřebné do interiéru. Jednotlivé díly je možné barevně kombinovat a rozestavět podle přání.

Extra kousek do studentského pokoje

bílá lenoška

Překvapte svého studenta neotřelou lenoškou. Uvidíte, že ji nebude používat jako odkladiště věcí, ale opravdu se na ní bude oddávat snění nebo si na ni lehne s počítačem v klíně. Lenoška je třífázově polohovatelná, a tak poslouží nejen ke spaní, ale i k sezení. Lehce z ní vytvoříte křeslo nebo postel pro jeho kamaráda.

Našli jste mezi našimi tipy ten pravý nábytek do studentského pokoje? Pak máme ohromnou radost a doufáme, že nábytek vašemu dítku skvěle poslouží! Zmiňte se nám, zda jste objevili nějaké extra kousky, které by podle vás neměly ve studentském pokoji chybět!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář