Hledáte nábytek do studentského pokoje? S našimi tipy bude zařizování hračka!

0

Studentský pokoj zařizujeme nejen moderně, ale i účelně. Prostor pro názor dáme i obyvateli pokoje, tedy našemu dítěti. V takovém pokoji student již nebude chtít plyšáky a dětské knihy, ale elektroniku, místo pro učení, odpočinkovou zónu a dostatek úložného prostoru. Pokoj přizpůsobte povaze a zájmům studenta a nebojte se podlehnout módním trendům, z nichž bude vaše dítko nadšené. Pokud hledáte tipy na nábytek do studentského pokoje, je tento článek určený právě vám!

Pro klidný spánek

studentská postel s úložným prostorem

Po náročném studentském dni si každý student rád odpočine. Nejspíš postel bude používat i jako pohovku, proto dbejte na kvalitu roštu a matrace a dostatečnou délku lůžka. To by mělo být dlouhé alespoň 200 cm.

Netradiční spojení regálu se psacím stolem

bílý policový regál s psacím stolem

Ozvláštněte studentský pokoj netradičně řešeným nábytek, třeba sestávajícího se z policového regálu a rohového psacího stolu. Dispozičně jej oceníte v menších místnostech, protože snoubí úložné prostory s psací plochou.

Víceúčelová šatní skříň

hnědá šatní skříň s policovým regálem

Šatní skříň nemusí být pouze na úschovu oblečení. Součástí některých skříní jsou i policové regály, které student může využít jako knihovnu nebo pro vystavení oblíbené dekorace.

Komoda nejen na lůžkoviny

dětská komoda

Komodu může student potřebovat jak pro úschovu oblečení či lůžkovin, tak i pro ukládání různých drobností nebo školních pomůcek. Uvidíte, že s tímto kusem nábytku se mu bude lépe udržovat pořádek!

Využijte prázdnou zeď!

atypická závěsná police

Ozvláštněte zeď designovým kouskem, co třeba zkusit zajímavou závěsnou polici? Nechte na studentovi, co si na ní položí a co chce mít na očích. Mohou to být knihy, ale i modely malých sporťáků nebo toaletní vody. Fantazii se meze nekladou!

Tip na závěr – nevšední svítidlo

lampionové svítidlo

Na konec pro vás máme jeden extra tip – svítidlo ve tvaru lampiónu, u něhož nejste omezeni pouze jedním tvarem. Světlo je taková velká skládanka a je jen na vás, jaká bude jeho finální podoba!

Zaujali vás naše tipy na nábytek do studentského pokoje? Zkuste fotografie ve článku ukázat svému dítěti a zeptejte se jej na názor, třeba si u vás některý z kousků vyškemrá. Dejte nám pak vědět, jaký kousek se mu líbil nejvíce!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář