Hodiny do dětského pokoje jako praktická dekorace

0

Dětské hodiny – to není pouze ukazatel času, ale také nápaditý doplněk v pokojíčku. Dítko si tak samo kontroluje čas strávený nad učením a hraním. Vyberte do dětského pokoje ty správné hodiny, na nichž se vaše ratolest naučí řeči času!

Ozdobte stěnu hodinami

dětský pokoj hnědozelený

Nástěnné hodiny nemusejí vypadat jako nudné bílé kolo. Nápadité jsou ve tvaru zvířecí hlavy nebo kulaté s kreslenými postavičkami. Hodiny se liší nejen tvarem, ale i použitým materiálem. Do pokojíčku se budou hodit dřevěné nebo veselé plastové.

Čas na stole

oranžové stolní hodiny

Na každém pracovním stole se budou vyjímat stolní hodiny. Dítko tak získá přehled, jak dlouho se učí a kdy je čas dát si pauzu, třeba na svačinu. Originální jsou hodiny s jednou ručičkou. Říkáte si, jak tedy potomek zjistí správný čas, když druhá ručička chybí? Daná hodina je zvýrazněna barvou, a tak jedna ručička bohatě stačí.

Digitální nebo ručičkové?

dětský pokoj pro kluka

Digitální hodiny jsou oblíbené pro rychlý přehled času. Ale jednu nevýhodu mají: ratolest se nemusí zamýšlet, kolik hodin ukazují ručičky jako na klasických hodinách. Nepodceňujte své děti a nechte jim prostor k učení. Uvidíte, že ručičkové hodiny se brzy naučí. Navíc svým designem lépe zapadnou do dětského prostředí. Digitální hodiny se lépe budou hodit do studentského pokoje, kde vládne moderní styl.

Budíček!

V blízkosti postele najdou své uplatnění budíky. Dítě se naučí samo vstávat a brát zodpovědnost za včasné příchody do školy. Při probouzení hrají budíky příjemnou melodii, která dítko nenásilně probudí. Některé budíky září výraznými barvami, jiné připomínají klasické budíky, ale jsou pojaty zábavně.

Hodiny mohou být užitečným dárkem a pěknou dekorací. Ocení je jak malé děti, tak studenti. Jaké vychytané hodiny jste sehnali pro své dítě? Inspirujte nás!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář