Hravé šedesátky, aneb retro v hlavní roli!

0

Nejen v módě, ale i v bytovém designu se staré styly neustále vracejí, svůj comeback tedy slaví i svižné retro. Nemusíte se bát staře vyhlížejícího nábytku, který by u vás doma působil jako pěst na oko. I do retra se během let vpily prvky moderní doby, která se zapříčinila o hravé pojetí tohoto stylu, kterému neodoláte. Retro styl byste měli chápat jako roky šedesáté, kdy svět ovlivnila vlna hippies a nadšení těchto květinových dětí se promítlo jak v módě, tak i v bydlení. Zařiďte si bydlení plné lehkosti, vtipu a jisté dávky ironie!

Retro styl má svůj osobitý nádech

Designové křeslo

Retro styl má kouzlo, kterému lze jen stěží odolat. Poznáte jej jednoduše, neboť se mezi moderními prvky jasně vyjímá. Zaoblené tvary, pastelové barvy a provedení, které již na první pohled říká “kup si mě”. Podobným heslem se řídí i toto designové křeslo, u kterého není pochyb, jakého stylu je zastáncem. Hodí se jak do pracovny, tak i k jídelnímu stolu. 

Jako za starých časů

Retro taburet

No uznejte sami – nepřipomene vám pohled na tento kousek dávné časy? Možná jste se s podobným taburetem setkali na prázdninách i babičky, kdy byly retro taburety v módě. Skvěle jím doplníte váš obývací pokoj nebo si jej můžete umístit do ložnice, kde jistě najde své čestné místo. Zamilujte si ho!

Doslova květinová doba

Retro květinová postel

Hravým šedesátkám se též přezdívá květinová doba. Zapříčinil se o to hit zvaný hippies, kdy se tato květinová dítka hlásila k určitému vyznání, jež otřáslo světem. Pusťte si domů retro květinovou postel slibující maximum pohodlí i poutavý design.

Sviťte ve stylu retra!

Retro lampička

Toužíte-li po prvcích retra, ale nechcete to přehánět, vsaďte na osvětlení. To představuje vkusný doplněk, jež sice upoutá pozornost, ale zároveň nebije do očí. I tato retro lampička u vás zaručeně nejde svůj kousek místa a bude vám v interiéru dělat parádu.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář