I malá koupelna může vypadat moderně!

0

Malá koupelna představuje pro mnohé z vás každodenní noční můru. Zvláště je-li vás doma více, je její užívání komplikované, často chaotické a v mnohých případech až o život. My vám v dnešním článku ukážeme, že i malá koupelna může působit moderně a útulně, i když v ní není centimetrů na rozdávání. Necháte si od nás poradit a vytvoříte si harmonickou koupelnu, kterou bude radost používat?

Co všechno musí malá koupelna pojmout?

Koupelnová skříňka

Koupelna je nejvyužívanější místností v celé domácnosti, hned v patách jí je obývací pokoj. Přestože je koupelna zpravidla nejmenší, musí pojmout celou řadu nezbytných věcí – od umyvadla, přes vanu či sprchový kout, pračku až po zrcadlo a nějakou tu skříňku nebo poličku na odkládání věcí. Nemluvě o nespočtu drobností, které nejen ženy, ale i muži chtějí mít neustále po ruce.

Úložné prostory hrají důležitý prim

Skříňka do koupelny

Úložný prostor je potřeba všude a malá koupelna není výjimkou. Nábytek do koupelny vybírejte pečlivě a s ohledem nejen na kvalitu, ale i odolnost vůči vlhku i změnám teplot. Ještě než se nadšeně vrhnete na nákup nových koupelnových skříněk, dobře zvažte, kolik prostoru vlastně potřebujete. Nepodléhejte pokušení a pamatujte, že musíte šetřit místem. 

Zrcadlo dokáže divy!

Zrcadlo do koupelny

Malá koupelna vám co do prostoru nemůže nic moc nabídnout. Ovšem i v tomhle případě můžete kouzlit s centimetry, i když jenom opticky. Sázkou na jistotu je prostorné zrcadlo, které vám jako mávnutím kouzelného proutku dodají pocit, že se vaše malá koupelna rázem zvětšila. Bude-li mít i šikovné poličky, vyřešíte dvě mouchy jednou ranou. 

Budiž světlo!

Osvětlení

Máte v koupelně okno? Pak se považujte za šťastlivce, neboť ně každý se tímto luxusem může chlubit. Nedisponuje-li vaše malá koupelna oknem, které by přivádělo denní světlo, musíte si ho vytvořit sami – a čím více, tím lépe! Osvětlením byste ve vašem případě rozhodně šetřit neměli, neboť díky němu nejen dobře uvidíte na to, co děláte, ale zároveň budete mít dojem, že je vaše koupelna větší – a to je určitě bod k dobru. 

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář