Inspirace dětského pokoje, který roste s dítětem!

0

Jak si představujete ideálně zařízený dětský pokoj? Pro většinu svědomitých rodičů je to hravý, barevný, útulný a především bezpečný prostor, který roste zároveň s dítětem, splňuje veškeré požadavky, které si dětské pokojíčky vyžadují a zároveň vydrží celou řadu let. Zařídit ideální místo pro dítě není vždy lehkým úkolem a pro mnohé rodiče je to doslova kámen úrazu, na kterém si vylámou zuby. Možná i vy stojíte před podobným úkolem a lámete si hlavu nad otázkou, zda se vyplatí investovat peníze do pokojíčku pro dítě, které z jeho zařízení nemá sebemenší rozum. A odpověď? Samozřejmě ANO! Kdo hledá – najde, proto se snažte vybrat takový nábytek, který poroste zároveň s vaším dítětem a vydrží mu i do studentských let!

Pokojíček pro malou princeznu

Růžový dětský pokoj

Každá holčička je malá princezna, která by ze všeho nejradši měla celý pokoj zařízený do růžové barvy. Je-li vaším cílem naprostá spokojenost vašeho dítka, s klidným srdcem a především s radostí vaší dcerce tento sen splňte! Nebraňte se romanticky laděnému interiéru, díky které bude celá místnost působit roztomile, dětsky a královsky zároveň. Základem každého dětského pokojíčku je především kvalitní postel, která se dokonale přizpůsobí tvaru dětského tělíčka a zajistí mu správný růst i vývoj. Je třeba myslet i na úložné prostory, které malé princezny vzhledem ke svému obsáhlému šatníku potřebují.

Pokojíček pro malé rošťáky

Barevný dětský pokoj

Chlapci na rozdíl od holčiček nevyhledávají načančanost v podobě růžových odstínů v kombinaci s andělsky bílou, ba naopak – kluci chtějí klučičí barvy a to naprosto všude. Dětský pokoj sladěný do pastelových barev jistě splní všechna jejich očekávání. Nabízí dostatek prostoru, kam se pohodlně vejdou veškeré hračky, postupem času i knížky a učebnice, zároveň je ucelen v praktických tvarech, které jsou oku velice příjemné. Do dětského pokoje dokonale zapadnou atypicky řešené skříňky působí nadčasovým dojmem, díky čemuž získáte ideální zařízení dětského pokojíčku, které vašemu dítku bude sloužit i několik let.

Když je třeba zařídit pokoj pro páreček

Pokoj pro kluka a holku

Máte doma páreček a přemýšlíte, jak jim ideálně zařídit pokojíček? Žijete-li v malém bytě a nemůžete si dovolit oddělené pokoje jak pro chlapečka, tak i pro holčičku, zkuste si poradit díky šikovnému dětskému nábytku, který vám nabízí možnost kombinace různých barev. A co tím získáte? Vkusně zařízený interiér, ve kterém můžete použít dvě technicky stejně provedené sestavy, akorát s jinak zvolenými barvami. Ve všech případech je třeba myslet i na vhodné osvětlení, se který, byste zvláště v dětských pokojích neměli šetřit.

Doplňky dotváří interiér!

Sedací vak

Doplňky jsou základem interiéru. Pořídili jste svému dítěti krásné vybavení, ale stále máte pocit, že v interiéru něco chybí? Že mu schází ona třešnička na dortu, která by jej udělala naprosto dokonalým? Radost v dětských očích jistě spatříte, pořídíte-li vašemu dítku zajímavé posezení. Děti sedací vaky zkrátka milují, nemusíte se proto bát, že byste při jejich nákupu šlápli vedle. Další doplňky jistě vyberte z nabídky dětského nábytku, která je více než pestrá.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář