Inspirujte se fotogalerií dětských pokojů, zaručeně si vyberete!

0

Před zařízením nebo modernizací dětského pokoje se hodí inspirace. Fotografie již hotových pokojíčků Vám pomohou s výběrem nábytku a jeho rozmístěním. Navíc i samo dítko si může říct, který návrh se mu líbí ze všeho nejvíc. I my vám přinášíme pár tipů na útulný dětský pokojíček. Ale nezlobte se na nás za to, že nebudete vědět, jaký si dříve vybrat!

Barevné kouzlení

fialová dětská nábytková sestava

Pokojíček nesmí působit nudně, naopak by měl hýřit veselými barvami. K dětskému rozpustilému světu se barvičky skvěle hodí.

Růžový svět

růžový pokoj pro holku miss kitty

Většina malých děvčátek se vzhlédla v roztomilé Miss Kitty. Tato malá kočička bude vaši dcerku ochraňovat a dělat jí milou společnost.

Modrá je dobrá

modrý pokoj pro kluka

Zapomeňte v klučičím pokoji na růžovou. Tady vládne modrá! A je-li váš potomek zapálený fotbalista, uděláte mu radost nábytkem s motivem míče.

Levné lamino

studentský pokoj z lamina

Chcete pokojíček prosvětlit a provzdušnit? Dobrou službu vám prokáže dětská sestava s postelí z lamina v bílém nebo světlém přírodním dekoru.

Odolný masiv

dětský pokoj z masivu

Pokud hledáte nábytek, který opravdu vydrží všechny pokusy a hry vašeho dítka, vsaďte na masiv. Zvláště borovicové dřevo je kvalitní, odolné a s dostatečnou nosností.

Moderní pojetí

studentský moderní pokoj

Pokojíček v nadčasovém designu vydrží dítěti až do dospělosti. Moderní nábytkové sestavy nadchnou zejména studenty, kteří se rádi vytahují před kamarády!

Hravé doplňky

ilustrované stropní svítidlo

Originalitu vnese do pokojíčku ilustrované stropní svítidlo, nástěnné dekorace, barevný dětský koberec nebo závěsy s motivem oblíbených pohádkových figurek.

Inspirace není nikdy dost. Směle tedy vstupte do našeho e-shopu a z pohodlí domova se podívejte na další tipy. Najdete zde pokojíčky do malých panelákových místností, ale i do domků nebo podkroví.

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář