Jak by měl vypadat ideální dětský psací stůl?

0

Dětský psací stůl je jeden z nepostradatelných kousků, který by v dětském pokojíčku rozhodně neměl chybět. Ať už zařizujete pokojíček pro malého předškoláka nebo dítko na prvním stupni základní školy, s výběrem dětského psacího stolu byste si měli dát dostatečně záležet. V dnešním článku se vám pokusím poradit, jak vypadá ten pravý dětský psací stůl, který vaší ratolesti poskytne nejen pohodlí, ale i dostatek prostoru pro práci i uložení potřebných věcí.

Dětský psací stůl pro dívku v krásných barvách

Dětský psací stůl

Vybíráte dětský psací stůl do pokojíčku pro malou princeznu? Jak je známo, holčičímu pokoji vládne především růžová barva, kterou holčičky milují. Růžový psací stůl s dostatečně prostornou pracovní deskou, výsuvnou deskou určenou na klávesnici a dostatečným množstvím úložného prostoru vaší holčičce zaručeně udělá radost.

Psacímu stolu pro chlapce vládne modrá

Modrý psací stůl

Žádná jiná barva nejde ke klukům tolik, jako právě modrá. Někdo kdysi řekl, že holčičí barva je růžová a klučicí naopak modrá a od té doby se tohoto předsudku všichni zarytě drží. Psací stůl v modrém provedení se stane třešničkou pokoje malého raubíře, který u něho bude moci psát úkoly, malovat si nebo si hrát s hračkami.

Aby se dětem lépe učilo

Magnetická mapa světa

U dětského stolu se děti nejčastěji učí a píší zde úkoly. Proč je tedy k těmto činnostem nenuceně neinspirovat, například pověšením magnetické mapy světa přímo nad dětský psací stůl? Nejenže tak získáte inspiraci, ale i příjemnou dekoraci, která celý dětský pokojíček příjemně doplní.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář