Jak správně vybrat matraci do dětské postýlky?

0

Vybrat matraci do dětské postýlky není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Každý rodič chce pro své dítě samozřejmě to nejlepší a dojde-li na matraci do dětské postýlky, je potřeba zhostit se tohoto úkolu s pečlivostí i rozumem, neboť dítka v tomto věku potřebuj kvalitní lůžko, jenž jim poskytne plnohodnotný a ničím nerušený spánek. Pokud i vy plánujete koupit matraci do dětské postýlky, ale nevíte si s výběrem rady, přečtěte si náš dnešní článek, ve kterém povedeme vaše kroky k nejlepšímu rozhodnutí. I pro nás je zdraví, bezpečí a pohodlí dětí vždy na prvním místě.

Kvalita za rozumnou cenu

Matrace do dětské postýlky

Věřte nebo ne, ale za matraci do dětské postýlky nemusíte nutně utratit balík peněz. I za rozumnou cenu totiž můžete pořídit kvalitní a zdraví nezávadnou matraci, která vašemu dítěti poskytne komfortní oporu těla a dopřeje mu klidné snění plné sladkých snů. PUR pěnová matrace s dostatečnou tuhostí je vaše trefa do černého.

Jaká jsou kritéria pro matraci do dětské postýlky?

Matrace do dětské postýlky

Matrace určené dětem musí splňovat určitá kritéria, na která je třeba myslet. V první řadě by matrace měla dostatečně odvětrávat, aby se dítko během spánku nepotilo a v matraci se netvořily bakterie a plísně. Zároveň by měla být tuhá – jak se říká – tak akorát, ani příliš tvrdá, ani příliš měkká, aby dítku poskytla správnou oporu těla. Výška matrace je libovolná. Matrace z kokosových vláken plní všechny podmínky na jedničku – vsadíte na ní?

Kvalitu spánku tvoří i polštář s peřinou

Přikrývka aloe vera

Nenechte se zmást – kvalitní spánek dítku nezaručíte jen matrací. Myslet byste měli i na správný výběr peřiny a polštáře, protože i oni hrají důležitou roli. Přikrývka aloe vera je pro vaše dítě to nejlepší – je nezávadná, zdraví neškodlivá, příjemně hřejivá a na dotek heboučká.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář