Jak zařídit malý studentský pokoj pro dva? Máme pro vás šikovné rady!

0

Studentský pokoj pro dva studenty – tomu se říká pořádná výzva! Ono obecně zařídit pokoj pro dospívající dítě je samo o sobě těžký úkol, neboť jeho požadavky se v tomto věku mění doslova jako na běžícím pásu a zavděčit se mu proto není vůbec lehké. Pokud se i vy hodláte pustit do této výzvy a zařídit tak studentský pokoj pro dva, nechte si poradit a přečtěte si dnešní článek. Bude vám inspirací, radou i doporučením!

Studentský pokoj pro dva si žádá úsporu místa

patrová postel

Musíte vytvořit zázemí hned pro dvě dítka, ale nemáte prostoru na rozdávání? O to těžší úkol teď před vámi stojí, ale my vám poradíme, jak se ho zhostit s hrdostí a odhodláním! Abyste ušetřili co nejvíce místa, pořiďte do tohoto doupěte patrovou postel. Ta si poradí s nedostatkem centimetrů a každému dítku přinese místo pro kvalitní spánek.

Ať  je místo pro učení!

Prostorná knihovna

Každý student potřebuje dostatek úložného prostoru na všechny knihy, sešity a učebnice. Studentský pokoj pro dva si automaticky žádá dvakrát více prostoru, tudíž i na tento bod musíte myslet. Abyste každému dítku nemuseli pořizovat knihovnu zvlášť – čímž byste jen zabrali zbytečně moc místa – pořiďte jim prostornou knihovnu, která nabídne dost prostoru pro oba studenty. Každý tak najde své místečko, kam si bude moc uložit vše potřebné.

Studentský pokoj pro dva – místo, kam rodiče mají vstup přísně zakázán!

Sada magnetek

Studentský pokoj je místem, kam děti chodí za soukromím a kam rodiče nesmí. Chcete-li pro svá dítka to nejlepší, nechte je do zařízení jejich pokoje také něco říci. Jedině tak předejdete zklamání, kdy se do zařizování pustíte na vlastní pěst – věřte, že představy dětí a rodičů se v mnoha bodech výrazně rozchází. Kupříkladu nechte vašim studentům volnou ruku co se týče dekorací. Ať si sami rozhodnou, čím si pokojíček vyzdobí, zkrášlí či upraví. Doporučíte-li jim například sadu magnetek v příjemném a pro dospívající přitažlivém provedení, určitě se nesetkáte s odmítnutím!

 

 

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář