Jednolůžková postel pro návštěvy nabídne hostům dostatek pohodlí

0

Také si rádi zvete návštěvy domů, ale pak přemýšlíte, kam je uložit na noc? Můžete jim uvolnit svou postel, rozložit gauč nebo nafouknout matračku. Mnohem pohodlnější je ale jednolůžková postel pro návštěvy. Pokud vám to místo dovolí, neváhejte s jejím pořízením. Taková postel se v domácnosti nikdy neztratí!

Nešetřete, kupte postel z masivu!

jednolůžková postel z masivu

Kvalitně provedená postel se stane ozdobou interiéru. Nevyplatí se proto příliš šetřit. Vždyť přece chcete, aby Vaši hosté měli dostatek pohodlí? Správnou volbou je jednolůžková postel z masivu. Místnost krásně provoní borovicové dřevo, které je zárukou dlouhověkosti. Vybírat můžete z různých odstínů moření a tak sladit postel s ostatním vybavením!

Úložný prostor přijde vhod!

jednolůžková zdobená postel

Velmi žádané jsou čalouněné postele s úložným prostorem nebo postele s výsuvnými šuplíky. Hravě do nich uschováte peřiny i s povlečením. Když u vás přespí návštěva, jednoduše je vytáhnete a rozestelete. Postele nemusí být jen nudné hladké lamino, zajímavým řešením jsou jednolůžka s vyřezávanými prvky.

Levné, ale pevné lamino

tmavá postel z lamina

Na postele z lamina se lidé všeobecně dívají s nedůvěrou. Mívají pocit, že nic nevydrží a postel se brzy rozpadne. V některých případech se to stát může, ale nikoli pokud kupujete postel ve specializovaných prodejnách. Navíc lamino má mnoho pozitiv. Není nijak finančně náročné, snadno se udržuje a v nabídce je široká skála barevných odstínů, včetně dekorů dřeva.

Vysoký komfort s matrací

bílá taštičková matrac

Co by byla taková postel bez matrace? Dopřejte návštěvě luxusní přespání a kupte kvalitní matraci! Například taštičkové matrace vynikají svými ortopedickými vlastnostmi, dlouhou životností a vysokou prodyšností. Matrace bývají zabaleny do potahu, který lze sundat a vyprat.

Jednolůžkové postele pro návštěvy pořídíte za příznivé ceny v našem e-shopu. Ručíme za kvalitu, široký výběr a rychlé dodání. Podívejte se na vlastní oči, že vám v ničem nelžeme!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář