Jídelní sety 8+1 pro královskou hostinu s vašimi bližními

0

Velká početná rodina si zasluhuje, aby se všichni její členové mohli sejít u jednoho stolu, sdělit si své dojmy a zážitky z uplynulého dne a probrat úkoly, které musí každý z nich splnit v rámci svých denních povinností. Pokud vám to místo dovoluje, ideální je zřídit si jídelnu nebo alespoň v kuchyni vyčlenit kout, kam umístíte velký jídelní set. A vůbec nevadí, že vás není tolik – alespoň budete mít místo pro případné návštěvy, které pozvete na oběd! Prohlédněte si s námi ty nejpovedenější návrhy jídelních setů 8+1 a obohaťte jimi svou domácnost!

Společné stolování jako slavnostní okamžik

šedobílý jídelní talíř

Jídelní set má nejen praktickou a sociální funkci, ale i dekorativní a stane se doplňkem ve velkém prostoru. Chybět by na něm nemělo krásné prostírání a slavnostní sada nádobí, kterou využívejte nejen při hostinách, ale i při běžném stolování. Zpříjemněte si bydlení jídelním setem, jejichž nabídka je v současnosti opravdu široká a podle svých finančních možností a vkusu si vyberete materiál, styl a provedení.

Nezapomenutelné chvíle s rodinou u jednoho stolu

moderní jídelní set 8+1

Jídelní sestava 8+1 se stane dominantou vaší jídelny nebo kuchyně. Každému strávníkovi nabízí pohodlné polstrované židle a komfort u velkého stolu. Oběd či večeře u setu z masivu budou příjemným zážitkem a společné stolování se pro vás stane milou tradicí!

Jídelní set 8+1 pro velkou rodinu

elegantní jídelní set 8+1

Prostorný masivní stůl jídelního setu 8+1 zajišťuje, že budete mít kolem sebe dostatek prostoru. Výjimkami nejsou rozkládací jídelní stoly, jež pojmou ještě více strávníků! Čalounění židlí můžete výborně přizpůsobit vybavení a designu místnosti a zachovat jednotný styl. Vybírejte ze široké škály barev a textur čalounění a dejte celému setu šmrnc!

Vždy připraveni na větší návštěvu!

elegantní jídelní set 8+1

Jídelní set 8+1 najdete v moderním i elegantním provedení v různých přírodních odstínech. Masiv dřeva zajišťuje, že celý set je stabilní a bude vám sloužit dlouhé roky. Buďte připraveni na větší počet hostů a nepodceňujte výběr a velkost jídelního setu, který můžete zakoupit se stolem v hranatém nebo oválném provedení.

Tyto velké jídelní sety spíše najdou uplatnění v rodinných domech nebo velkých bytech v cihlových zástavbách. Pokud se vám tyto jídelní sety zalíbily nebo naopak toužíte po menších či rohových, navštivte náš e-shop a inspirujte se nádhernými kousky!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář