Knihovna do dětského pokoje v moderním pojetí

0

Co by byl dětský svět bez knížek? Správní rodiče vedou svou ratolest ke čtení a při každé příležitosti ji obdarovávají dobrodružnou knížkou, pohádkami nebo naučnou encyklopedií. Byla by ale škoda, aby se všechny knížky válely po pokojíčku. Naučte své dítě, aby knížky ukládalo na své místo. Neváhejte a pořiďte mu knihovnu s dostatkem regálových polic. Pojďte si právě teď s námi prohlédnout úžasné dětské knihovny – zaručeně si mezi nimi najdete svého favorita!

V nesouměrnosti je krása!

zelený policový regál

Útěk do světa fantazie dítka milují. S knížkami bude každý den plný roztodivných příšerek, líbezných princezen a statečných indiánů. Knížky s oblíbenými hrdiny se budou skvěle vyjímat v asymetrické knihovně. Potomek může regály využít i pro odkládání školních pomůcek a vystavit v nich hračky a ručně vyrobenou dekoraci.

Bílou knihovnu sladíte s každým nábytkem

bílá knihovna

Knihovna patří nejen do pokojíčku malých školáků, ale i studentů. Dobrou volbou je knihovna v neutrální bílé barvě, kam může student uložit slovníky, učebnice a svou oblíbenou literaturu nebo hudební CD. A když se vašemu dítěti bude zdát bílá barva příliš nudná, může její boky polepit nálepkami v trendy designu!

Velká knihovna pro hodně věcí!

dvouřadý policový regál

Má vaše ratolest opravdu hodně věcí a málo úložných prostorů? Nechte se inspirovat dvouřadovou knihovnou, v jejíž dolní části jsou vysunovací zásuvky. Tato knihovna je nejen praktická, ale nadělá i hodně parády. Použité lamino se snadno udržuje a je odolné vůči oděru. Knihovna vám tak vydrží krásná dlouhé roky!

Zapomeňte na nudné knihovny!

moderní barevná knihovna

V moderním dětském pokoji bude jedinečným kouskem barevná knihovna s devíti boxy, kam se vejdou všechny knihy vašeho dítěte a ještě něco navíc! Svým zpracováním oživí pokojíček a dodá mu na hravosti a zábavě.

Neváhejte a objevte v našem e-shopu knihovnu do dětského pokoje dostupnou ve všech rozměrech a odstínech. Ať už hledáte knihovnu úzkou nebo širokou, z masivu nebo lamina, u nás si přijdete na své!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář