Koupelna zařízená prakticky a levně? Máme pro vás přesně to, co hledáte!

0

Koupelna je místem, od kterého hodně očekáváte. Měla by být nejen vzhledově přitažlivá a útulná, ale zároveň i plně funkční, dostatečně prostorná a praktická. Skloubit všechny požadavky není vždy úplně jednoduché, naštěstí ale máte nás a náš dnešní článek. Poradíme vám, jak vaší koupelnu zařídit vkusně, prakticky a levně.

Jak by měla vypadat koupelna vašich snů?

V první řadě je třeba položit si otázku, v jakém duchu by se měla nést vaše koupelna. Mnoho lidí sází na modernu, ovšem najdou se i tací, kteří se zamilovali do prvků retra a v tomto stylu touží zařídit si celé bydlení. Ještě než se pustíte do výběru konkrétních kousků – například i z naší inspirace – mějte jasno v tom, zda toužíte po moderně, rustikálu, retru či skandinávii.

Důležitý je úložný prostor

Koupelnový regál

Úložné prostory jsou základem každého pokoje, koupelnu nevyjímaje. Jestliže chcete krásu za nízký peníz, dovolíme si vám doporučit koupelnovou skříňku z odolného lamina, která disponuje třemi úložnými šuplíky a povrchovou úpravou, na kterou se budete moci spolehnout.

Zajistěte si pohodlí

Koupelnová předložka

Jak je známo, koupelna je místem, kde se chcete cítit příjemněostatně jako kdekoli jinde. Zároveň je ale třeba myslet i na bezpečí vaše i celé vaší rodiny, proto by vám rozhodně neměla chybět praktická koupelnová předložka, která vám zajistí komfort, jistotu a dodá příjemný vzhled.

Co nesmí v koupelně chybět?

Zrcadlo

Odpověď je jednoduchá: zrcadlo! Jedná se o dekorativní i praktický prvek, díky kterému můžete kontrolovat váš zevnějšek a zároveň i opticky prodloužit malou koupelnu. Nemusíte za něj utratit balík, aby udělalo parádu, bohatě postačí tento menší kousek.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář