Koupelnový nábytek – oblečte svou koupelnu do nového kabátu

0

V koupelně sice nestrávíme tolik času jako v obývacím pokoji, přesto si zasluhuje praktické a moderní vybavení. Vpusťte do své koupelny svěží závan a vyšperkujte ji nejen povedeným nábytkem, ale i nápaditými doplňky. Vždyť koupelna slouží od toho, abyste byli krásní a voňaví, proto by měla být stejně dokonalá jako vy sami! Pojďte s námi nahlédnout za dveře jedné koupelny, a jaké senzační kousky se v ní nachází!

Koupelnová skříňka vždy splní svůj účel!

lesklá skříňka pod umyvadlo

O tom, že v koupelně nesmí chybět vana a umyvadlo, o tom není sporu. Kam ale se všemi ručníky, osuškami a hygienickými potřebami? Mějte všechno při ruce a přesto schované před zraky návštěvy ve skříňce pod umyvadlem. Poskytne vám dostatečně velký úložný prostor a má jednu úžasnou funkci: skryje nevzhledný odpadní vývod! Velmi krásně vypadá v kombinaci bílého lesku a masivu dubu.

Úzká koupelnová skříňka se vejde i do malé koupelny

úzká bílá koupelnová skříňka

Pokud najdete v koupelně ještě trochu místa, vyplňte jej úzkou skříňkou. Vychytané na tomto kousku nábytku je to, že přináší další prostor na kosmetiku. A když zvolíte variantu s otevřenými policemi, můžete v koupelně navodit tu správnou atmosféru vaší oblíbenou dekorací, třeba voňavými svíčkami, které si můžete při koupeli rozmístit kolem vany a při zapálených svíčkách relaxovat!

Zrcadlo s nápadem

zrcadlo do koupelny s policemi

Děti na něj rády malují, když v koupelně stoupá pára, dospělí se v něm rádi kontrolují. Řeč je o zrcadle! Zvláště v menších koupelnách se jako perla bude vyjímat zrcadlo, které můžete umístit do potřebné výšky. Zrcadlo ale nemusí být nudné – dokáží jej ozvláštnit tři poličky z kvalitního lamino materiálu v bílé barvě nebo odstínu dubu.

Koupelnové doplňky zútulní prostor

černý koupelnový set

Těšíte se ale ze všeho nejvíc na to, až budete vybírat doplňky? Uceleně působí koupelna ve sladěných doplňcích. Zajímavá je kombinace světlých obkladových zdí a tmavých doplňků. Pro takový styl je tu pro vás koupelnová kolekce v černé barvě a dalších barevných variantách!

Nový koupelnový nábytek si zasluhuje každá koupelna se starším vybavením a my víme, kde najdete ty nejlepší kousky: podívejte se do našeho e-shopu a hodnoťte, vybírejte a ptejte se na cokoliv, co vás bude k nábytku zajímat!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář