Kožené kancelářské křeslo Vám sedne jako druhá kůže

0

Co by byla domácí pracovna či kancelář bez kvalitního nábytku a vybavení? Když si uvědomíte, že v této místnosti strávíte leckdy až osm hodin denně, možná dojdete ke stejnému názoru: Chce to pořádné, bytelné a pohodlné kancelářské křeslo, ve kterém budete sedět jako v bavlnce. Investice do něj se vám vyplatí. Nejen, že si budete lebedit v měkkém polstrování, ale uděláte toho mnoho i pro své zdraví. A co říkáte tomu, kdybyste si k tomu dopřáli kapku luxusu? Čtěte dál a dozvíte se víc!

Kožené kancelářské křeslo jako symbol luxusu

Jestli váháte, zda koupit kancelářské křeslo s textilním potahem nebo kůží, zvolte druhou variantu. Co si budeme nalhávat, kůži a výrobky z ní vnímáme jako zboží pro bohaté lidi, ale v tomto případě nemusíte mít v peněžence ruličku bankovek, abyste si takové kožené křeslo mohli dovolit.

kožené houpací křeslo

V koženém křesle dosáhnete všech vysněných úspěchů. Tento designový sedací nábytek s vysokým opěradlem a hlavovou opěrkou uleví vašim zádům a krční páteři. Stabilní ocelová konstrukce unese až 120 kilové „šéfy“. Polstrovaný sedák poskytuje vysoký komfort při dlouhém sezení.

Kožený potah je velmi odolný a při správném zacházení vám křeslo vydrží několik let. V létě kůže příjemně chladí, což může být na škodu v zimě. Vyřeší to hřejivý podsedák nebo teplá kožešina.

Kožené kancelářské křeslo se bude skvěle vyjímat na koberci s trendy vzorem.

designový hnědý koberec

Co by byla pracovna bez kancelářského křesla?

kancelář s otočnou židlí

Kancelářské křeslo potažené kůží se hodí do každé pracovny, co třeba mezi trojdílnou sestavu domácí pracovny z laminovaných desek?

Pohodlně se vám bude sedět u stabilního psacího stolu, kde třeba jednou sepíšete světový bestseller. Na takovém stole nesmí chybět dekorace, lampička, psací náčiní a dnes již nezbytný počítač. Z otočného koženého křesla hravě dosáhnete na šanony nebo odbornou literaturu ve vitríně a vždy po ruce budete mít komodu s dokumenty.

Kožené kancelářské křeslo šetří vaše zdraví a zpříjemňuje práci, kterou za vás stejně nikdo jiný neudělá. Když už musíte u pracovního stolu sedět, proč si nedopřát vysoký komfort? A v jakém kancelářském křesle sedíte vy, milí čtenáři? Už teď se těšíme na vaše komentáře!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář