Kuchyňské rohové sestavy šetří místo a nabízí komfort

0

Kuchyňské rohové sestavy jsou ideálním řešením pro domácnosti, kde je nutné počítat každý centimetr. Možná ani vy nemáte v kuchyni či jídelně prostoru na rozdávání, ale i přesto hledáte takové řešení, které poskytne všem členům domácnosti dostatek místa pro pohodlné stolování. Prát se svůj kousek u stolu doslova na ostré lokte rozhodně nikdo nechce, proto pokud si nemůžete co do metrů čtverečních moc vyskakovat, nenechte si ujít dnešní článek. Bude pro vás inspirací, jak hravě skloubit jídelní stůl s pohodlným sezením.

Málo místa a hodně strávníků? Vsaďte na rohové sestavy!

Žijete v malém bytečku, ale u stolu se vás každý den schází víc než dost? Pak jistě víte, jak se z příjemného stolování může stát boj o každý kousek volného místa, což sice dítka vítají s nadšením, ale vy jako rodiče z jejich soupeření moc u vytržení nejste. Řešením jsou přitažlivé rohové sestavy, které hravě vyřeší problém s nedostatkem místa v interiéru a ještě hravěji se postarají o to, aby každý strávník měl svůj pohodlný prostor. Poradíme vám, z čeho můžete vybírat!

1. Levné, leč působivé řešení

Kuchyňské rohové sestavy

Rohové sestavy se dají pořídit od pár tisíc až po několik desítek. Uvědomujeme si, že ne každý si může dovolit utrácet za vybavení domácnosti horentní sumy, proto hned zkraje přinášíme tip na přitažlivou a cenově dostupnou rohovou sestavu. Je pohodlná, nabídne místo až pro 5 hladových krků a co do prostoru není kdovíjak náročná.

2. Elegantní a prostorná varianta

Kuchyňské rohové sestavy

V jakém duchu máte zařízenou jídelnu? Pokud se v ní najde alespoň pár prvků elegance, je tato rohová sestava vaší trefou do černého. Určitě vás potěší výběr až ze sedmi barevných odstínů, díky čemuž si můžete vybrat takovou variantu, jež do vaší jídelny či kuchyně padne jako ulitá.

Noste na stůl se vší parádou!

Sada skleniček

Vyřešit místo ke stolování je jedna věc, ovšem podat ho se vší parádou je věc druhá. A co si budeme nalhávat, mnohdy i hodně složitější. Kuchyně je místem, kde se hoduje a kde se zároveň schází celá rodina u společného jídla. Stolujte proto ve velkém stylu a k chutnému obědu si něco ještě mnohem chutnějšího nalijte do těchto lákavých skleniček!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář