Lavice do předsíně – prohlédněte si 2 praktičtější varianty

0

Vybavení předsíně by mělo být vkusné, praktické a ladit se zbytkem vašeho domu či bytu. Předsíň je přeci jenom první místnost, kterou vaši hosté uvidí. Nenechávejte proto její vybavení náhodě.

Mnoho lidí si do předsíně postaví věšák na kabáty, poličku na čepice, botník a nejvíce místa zaberou lavicí na přezouvání. Pak ale stává, že se ve vaší předsíni neobuje více, jak jeden člověk. Zvláště v bytech s maličkými předsíněmi je každý ušetřený centimetr vítězstvím.

Máte-li nevelikou předsíň, chodbu nebo jak tomuto prostoru říkáte, raději na klasické lavice do předsíně zapomeňte. Mnohem lépe vám poslouží chytře sestavená předsíňová stěna.

Na dvě takové se podíváme v tomto článku. Oba dva kousky nábytku zastanou vše, co si jen vaše předsíň může přát.

Předsíňová stěna Edita 1 – pro milovníky moderního a světlého nábytku

Předsíňová stěna Edita 1

Výhodou této sestavy je, že si ji můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Prodejce ji nabízí tak, jak vidíte na obrázku výše. Pokud byste však chtěli nábytku méně nebo naopak více, není to žádný problém.

Můžete si kupříkladu vyměnit zrcadlo za druhou polici s věšáky. Záleží opravdu jen na vás. Sestava je vhodná především pro střední předsíně. Pohodlně si do ní uložíte vše potřebné pro čtyřčlennou rodinu.

Všechny kusy nábytku jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky. Ta se dá objednat ve tmavém i světlém barevném provedení.

Stěna do předsíně Mision I – záchrana pro maličké předsíňky

Stěna do předsíně Mision 1

Skutečně úsporná sestava, která se vejde i do té nejmenší panelákové předsíně. Oproti předchozí sestavě zde chybí zrcadlo. Nebudete však ochuzeni o věšáky, úložné poličky, šuplíky ani o pohodlné místo k sezení při obouvání.

Nábytek se dodává jako jeden kus, proto je vzhled již neměnný. Opět je vyrobený z laminované dřevotřísky s možností volby čtyř barev imitace dřeva.

Sestava je navržena tak, aby se dala sladit téměř s každou domácností. Nám se líbí horní deska, která může sloužit jako polička na klobouky nebo krabice na čepice a rukavice mimo sezónu.

Předsíň ve vintage stylu

Vintage věšák s přihrádkami

Možná nepotřebujete ve vaší předsíni uspořit místo a dáváte přednost stylovému vintage vybavení. Pak tu pro vás máme tento nádherný věšák na kabáty a bundy.

Mimo to vám poslouží ještě jako šikovný úložný prostor např. na klíče, kapesníčky a další drobnosti. A v jeho horní části najdete černou tabuli. Můžete si tak nechávat se spolubydlícími vzkazy.

Police s věšáky je vyrobena ze dřeva, které je natřené na bílo a upravené tak, aby nábytek vypadal jako báječný úlovek z blešáku.

Čemu dáváte přednost vy? Vybavujete svou předsíň tak, aby byla co nejvíce praktická nebo ji máte plnou roztomilého vintage nábytku? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

O autorovi

nguoisec@gmail.com'

Zakladatel Peřiňák.cz a milovník hezkého nábytku. Ve volném čase cestuji po světě. Starám se o různé webové stránky a cvičím jógu. Peřiňák je inspirací pro všechny milovníky hezkých a praktických věcí do domácnosti. Máte nějaký dotaz? Zeptejte se nás v poradně! Rádi vám zdarma poradíme.

Napiš komentář