Letní designovky rozzáří vaše bydlení, inspirujte se ve fotogalerii!

0

Letní designovky – tak by se dal vystihnout náš dnešní článek. Léto je v plném proudu a s ním ruku v ruce přichází i pestré barvy, zářivé tóny a zajímavé tvary, kterým zkrátka neodoláte. Proto jsme se náš dnešní článek rozhodli pojmout jako doporučení těch nejlepších letních kousků, které by vám doma rozhodně neměly chybět. Máme pro vás letní designovky do koupelny, ložnice i pracovny. S naším článkem si každý přijde na své – pojďte si vybrat i vy!

Letní designovky, aneb smršť toho nejlepšího pro vás!

Plakát

A začněme pěkně zkraje – tedy předsíní. Ta je často v domácnosti opomíjená a zařízená strohým nábytkem, který se jinam nevejde. Víme, že ne každý může do předsíně umístit několik kusů nábytku, proto pro vás máme lepší tip. Rozzařte vaší předsíň pomocí tohoto plakátu, který na zdi zaručeně nikdo nepřehlédne.

I koupelna si zaslouží vaší pozornost

Dávkovač na mýdlo

Koupelna je hned po kuchyni nejvíce využívanou místností v domácnosti. Již od samého rána až do pozdního večera musí plnit vaše požadavky, dopřát vám soukromí i pohodlí. A teď ruku na srdce: jak máte zařízenou koupelnu? Jestliže jste nemysleli na barvy, pak jsme kvůli vám prošli ty nejlepší letní designovky a našli mezi nimi tento lákavý dávkovač na mýdlo, jež má příjemnou modrou barvu a vaší koupelně bude jistě slušet.

Co pořídit do obýváku?

Křeslo z omyvatelného potahu

Obývací pokoj je středobodem domácnosti. Z tohoto důvodu jsme v našem hledání toho nejlepšího pro vás nemohli zapomenout ani na tento interiér. Věříme, že jakmile poprvé spatříte křiklavě červené křeslo z omyvatelného a na dotek příjemného potahu, již bez něho nebudete chtít žít. A to je naším cílem!

Myslíme i na pracovnu

Policový regál

Jestliže pracujete z domova i v létě, měla by tomu odpovídat i vaše domácí kancelář. Nezáleží na tom, jaké je roční období, ať tak či onak vám pracovna musí sloužit doslova od A po Z. Dokážete odolat tomuto policovému regálu? Myslíme, že ne!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář