Levné dětské pokojové sestavy v akci jsou nejen cenově dostupné, ale hlavně kvalitní!

0

Vybrat vhodnou dětskou pokojovou sestavu je vcelku zvládnutelný úkol. Při jejím výběru dohlídněte na její kvalitní zpracování, veselý vzhled i praktickou stránku. Děsíte se toho, že za takovou dětskou sestavu zaplatíte fůru peněz? Vyvedeme vás z omylu! Dětský nábytek může být kvalitní a zároveň levný, a takřka za hubičku, když využijete cenové akce!

Pokoj pro synka v tradiční modré barvě

modrobílá dětská sestava

Už od nepaměti je modrá barva spojována s klučičím světem. A malí hoši ji opravdu milují! Proč se tedy této barvě bránit? Modrobílá pokojová sestava s dostatkem úložného místa bude to pravé pro jeho pokojíček! Šatní skříň, policový regál se skříňkou a šuplíkem, skříňkovou komodu s policemi, TV stolek se šuplíky a policový regál na stěnu seženete za neuvěřitelných 11 141 Kč!

Pokoj pro dcerku s hravou „Miss Kitty“

dívčí pokoj miss kitty

Malá děvčátka jsou roztomilá a stejně taková je i růžová barva, která podtrhne jejich nevinnost. A když se tato barva spojí se sympatickou kočičí hrdinkou Miss Kitty, je o nábytkové sestavě rázem rozhodnuto! Tato sestava obsahuje postel se zábranou pro klidný spánek vaší dcerky, komodu se třemi šuplíky, nástavný psací pult a polici. Komplet vás bude stát 8 885 Kč.

Pokoj pro odrostlejší ratolest

Zelená dětská sestava

Větší děti již tolik netíhnou k tradiční modré či růžové barvě. Naopak, čím jsou starší, tím se touto barvou méně a méně obklopují. Takovou náhradou může být nábytková sestava v přírodním dekoru jasanu doplněná o fialovou nebo zelenou žabičkovou barvu. Součástí sestavy je psací stůl, úzká skříně, kombinovaná komoda, závěsná police a šatní skříň. Za tuto sestavu zaplatíte akčních 8 290 Kč.

Dekorace do holčičího i klučičího pokojíčku

svítící samolepka srdce

Bojí se vaše dítko tmy? Nalepte na zeď samolepky ve tvaru srdíček, které stačí nasvítit denním světlem a v noci vydávají příjemné, nedráždivé světlo. Funkčním doplňkem je také sedací vak, na němž může dítě lenošit, číst si nebo se schovávat před rodiči. Hřejivý dojem utvoří koberec nebo velké plyšové hračky.

Ať máte chlapečka nebo holčičku, pro každé pohlaví jsou k dostání krásné nábytkové sestavy a doplňky, a to za příznivou cenu. Co říkáte našim tipům a hlavně ceně, za kterou je seženete? Myslíte si, že je to předražené nebo naopak za příznivou cenu? Sdělte nám svůj názor!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář