Levné ložnice ohromí svou kvalitou a nadčasovým designem

0

Co je levné, to je nekvalitní. Tak na toto v souvislosti s nábytkem do ložnice zapomeňte! Dnes se zaměříme na levné ložnicové sestavy, které mají dlouhou životnost a vyšperkují vám interiér. Nejen, že krásně vypadají, ale jsou i praktické a poskytují dostatek úložného prostoru a pohodlí. Přesvědčte se sami, že vám v ničem nelžeme. Sestavili jsme pro vás žebříček ložnic – vyberete si mezi nimi svého favorita?

Na třetím místě se umístila… ložnice v odstínu dubu!

ložnicová sestava v přírodní barvě

Ložnicová sestava je zhmotněním vašich snů o dokonalé ložnici! Nábytek v odstínu dubu navodí pohodovou a útulnou atmosféru a nabízí požitek z odpočinku. Součástí sestavy je manželské dvoulůžko, úzká komoda s horní policí a třemi zásuvkami, noční stolek a šatní skříň. Použité lamino se jen tak neopotřebuje a je odolné proti poškození. Dali byste si říct?

Druhé místo obsadila… ložnice s bílými prvky!

hnědobílá ložnicová sestava

Ložnicová sestava laděná do přírodních tónů je dobrou volbou do menších ložnic s nedostatkem světla. Nábytek působí elegantním dojmem a navodí tu správnou atmosféru pro spánek. Chvíle pohody si vychutnáte na manželském dvoulůžku, k němuž náleží noční stolky. Zvláště dámy budou nadšené ze čtyřdveřové šatní skříně se zrcadlem. K úschově povlečení poslouží komoda se čtyřmi šuplíky.

První místo patří… nadčasové ložnici!

bílohnědá ložnicová sestava

Bílá je barvou elegance, proto je hlavní barvou moderní ložnicové sestavy! Bílou barvu vhodně doplňují prvky v provedení černý ořech. I ti nejnáročnější zákazníci musí uznat, že nadčasový design nadělá hodně parády i za deset let. A přitom je tato nábytková sestava cenově dostupná.  Za málo peněz získáte manželskou postel s ložnou plochou až 180 x 200 cm, čtyřdveřovou šatní skříň se zrcadlem, komodu a noční stolky.

Tento koberec nemá chybu!

elegantní bílý koberec

Vítěznou ložnicovou sestavu sladíte s jakoukoli barvou povlečení a koberce. Kdo chce zachovat elegantní ráz ložnice, zamiluje si ručně vázaný koberec, na němž bude chůze jako jemné a měkké pohlazení. Nebudete se chtít od něj vzdálit a ponožky vždy zůstanou na prahu do vaší ložnice!

Napište nám, jaká ložnicová sestava vás nejvíce chytla za srdce. Zanechte nám komentář, možná zjistíme, že byste žebříček levných ložnic sestavili zcela opačně. Každý názor nás zajímá!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář