Levný koupelnový nábytek překvapí svou odolností a životností

0

Přáli byste si nový nábytek do koupelny, ale nechce se vám do něj příliš investovat? Je nám jasné, že každý nemá tolik peněz na drahé kousky. Právě pro šetřily nebo pro ty, kdo mají hluboko do kapsy, jsme připravili tipy na levný koupelnový nábytek. Překvapí vás nejen cenou a moderním designem, ale i odolností vůči vlhku a dlouhou životností. Pojďme se na ty nejlepší kousky podívat pěkně zblízka!

Bílá barva nemusí působit nudně

bílý koupelnový nábytek

V dřívějších dobách platilo, že bílý koupelnový nábytek se řadil mezi ten nejlevnější a ne příliš povedený. Naštěstí si výrobci nábytku pohráli s jeho designem a povrch pokryli lesklou vrstvou. Rázem se takový nábytek stal nejžádanějším! Navíc bílá je považována za barvu čistoty a sladíte ji s každými koupelnovými obklady a doplňky. Tato barva také opticky zvětšuje malé koupelny.

Lamino odolá vlhkosti

fialový koupelnový nábytek

Levný koupelnový nábytek se vyhotovuje z lamina. Kvalitní a precizně zpracované lamino je odolné proti vysoké vlhkosti a poškrábání a zaručuje dlouhodobou tvarovou i barevnou stálost. Bonusem pro hospodyňky je skutečnost, že se tento materiál snadno udržuje. Lamino nábytek do koupelny je ošetřen několika vrstvami laků, což prodlužuje jeho životnost a krásu.

Z čeho se skládá koupelnový nábytek?

květinový porcelánový set do koupelny

Součástí koupelnového nábytku bývá vysoká skříň, závěsná skříňka, skříňka pod umyvadlo a zrcadlo s policí. Máte tak jistotu, že nábytek bude sladěný do stejného odstínu a designu. Skříňky můžete použít jako úložný prostor pro čisté ručníky, kosmetiku nebo úklidové prostředky. Nezapomeňte také na dekorační předměty, třeba svíčky nebo porcelánovou sadu na vaše umyvadlo.

Další levný kvalitní nábytek do koupelny je k nahlédnutí a k zakoupení v našem e-shopu. Budete potěšeni příznivou cenou a širokou barevnou škálou! Pochlubte se nám, zda jste si nějaký kousek vybrali!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář