Máte doma studenta? Přinášíme Vám tipy na sektorový nábytek a sestavy do studentského pokoje!

0

Studenta dělí od dospělosti jen pár let, a proto by jeho pokoj měl být zařízen moderně, účelně a s „dospěláckými“ prvky. Za takový pokoj se nebude stydět před kamarády, ba naopak, rád se s ním bude chlubit! Zařídit studentský pokoj není nic jednoduchého, protože hlavní názor má student, s kterým se my, rodičové, nemusíme ztotožňovat. Takovým kompromisem je určitě sektorový nábytek nebo sestavy, které se budou líbit oběma stranám. Co na takovém nábytku oceníte?

 Sektorový nábytek jako velká skládačka

žlutý studentský pokoj

Pevné sestavy nemusí odpovídat vašim představám. Sektorový nábytek si oproti tomu sestavíte jako skládačku z jednotlivých kousků, které lépe využijete a rozmístíte podle dispozičního řešení pokoje.

 V rámci sektoru můžete nábytek libovolně kombinovat, nastavovat a přemisťovat. Nadšeni budete z jeho praktičnosti a ceny a student zase ze svobody, kterou mu nábytek dává při plánování jeho rozestavění! Nábytek vypadá na první pohled jednoduše, ale nenechte se tím zmýlit, splní všechny vaše požadavky na kvalitu a životnost.

 Účelné a moderní sestavy do studentského pokoje

studentský pokoj s dekorem dřeva

Sestava do studentského pokoje obsahuje všechen nábytek nezbytný pro zařízení místnosti. Zpravidla zahrnuje jednolůžkovou postel, noční stolek, psací stůl, rohovou šatní skříň, komodu, knihovnu a závěsné police. Sestavu lze zakoupit buď v celku, nebo jako jednotlivé díly. Všechny věci tak budou na svém místě a zároveň nábytek poskytne studentovi prostor k odpočinku a k učení.

 Vybírejte, kombinujte

Studentský pokoj s hnědým nábytkem

Při výběru sektorového nábytku či sestav nejste omezeni výběrem stylu. Navíc jsou jednotlivé kusy nabízeny v různých rozměrových variantách a v pestré škále barevného provedení. Do studentského pokoje se nemusíte omezovat na modrou barvu pro kluky a růžovou pro holky. Zkuste třeba různé odstíny hnědé, fialové či zelené nebo dekor dřeva.

Sedací vaky místo pohovky

sedací vak banán

Pořiďte stylové sezení pro návštěvy svého studenta nebo pro něj samotného. Kupte mu sedací vak! Rozměrově je úspornější než klasická pohovka či křeslo, ale nadělá více parády a sezení v něm bude jako rozvalit se po měkké posteli!

Máte nějaké zajímavé tipy, jak zařídit studentský pokoj? Podělte se o ně s ostatními rodiči v komentářích pod článkem!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář