Moderní dětský pokoj jde s dobou!

0

Dětský pokoj je místem plným her a zábavy, proto si zaslouží veselé vybavení. Čím víc barev, tím víc ho děti budou milovat! Zapomeňte na nudnou klasiku, jakou znáte z dob svého dětství. Tím pravým není ani nábytek sestavený ze starých kousků. Trendy jsou sestavy v moderním stylu, které jsou nejen praktické, ale i vkusné a barevné. Děti si je okamžitě zamilují!

Dejte dítěti prostor pro vyjádření

dětský pokoj s auty pro kluka

Moderní dětský pokoj si vystačí s jednoduchým řešením. Prvotně je důležité, aby se nábytek zalíbil vašemu dítěti. Na vás je rozestavět jednotlivé díly po pokoji. Vzniknout by měly zóny pro odpočinek, hraní a učení. Co každou zónu zvýraznit jinou barvou nebo ji oddělit? Fantazii se meze nekladou!

Moderní pokojíček pro dívky v růžové!

růžový dětský pokoj pro holky

Malé holčičky a dívky nedají dopustit na růžovou barvu. Tato barva působí v interiéru vesele a pozitivně. Je tedy jasnou volbou, v jaké barvě pořídíte nábytek pro svou dceru. Součástí takové moderní nábytkové sestavy bývá jednolůžko se zásuvkami na povlečení, psací stůl pro kreslení a psaní úkolů, velká šatní skříň na oblečení a regály a police na vystavení dívčích malovátek, panenek a knížek.

Tematický pokoj pro chlapce

zelený dětský pokoj

Nabízí se, že pokoj pro chlapce bude v modré. Stejně pozitivní je i barva zelená nebo oranžová. Designový nábytek vykouzlí na dětské tváři úsměv a naučí ho ukládat věci na své místo. Nábytek je vysoce bezpečný a i úchytky jsou umělohmotné. Doplňky přeměníte pokojíček na pirátskou loď, rybí akvárium, hrad nebo námořnickou kajutu.

Levná a krásná dekorace? Samolepky!

samolepka na zeď angry birds

Pokojíčku dodá atmosféru výmalba zdí a různé dětské samolepky. Výhodou samolepek je to, že jsou levné, jejich aplikace je rychlá a snadná a výsledný efekt stojí za to. A když se dítěti omrzí, jednoduše je sloupnete bez poškození omítky a zeď ozdobíte jinými. Samolepky můžete nalepit i na nábytek a obměňovat je podle zájmů a věku dítěte.

Moderní dětský nábytek je jasnou volbou, když chcete ratolest překvapit novým vybavením. Tyto vychytané nábytkové sestavy naleznete v našem e-shopu, kam jste srdečně zváni!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář