Moderní jídelní set v jedinečném designu? Tipy na ty nejlepší kousky!

0

Kuchyně nebo jídelna jsou místem, kde se setkáváme s rodinou nebo s přáteli u dobrého jídla. Základem těchto místností je jídelní stůl a židle, při jejichž výběru se leckdy řídíme jejich designem. Pokud máte byt zařízen v moderním stylu, zřejmě nebude tím pravým jídelní set v klasickém provedení. V takové domácnosti se bude skvěle vyjímat moderní jídelní set, jenž podtrhne styl místnosti. A my vám právě teď přinášíme tipy na zajímavé kousky!

Maximum pohodlí? Jednoduše rozložte stůl!

béžový jídelní set pro šest osob

Jídelní sestava pro šest osob pojme jak čtyřčlennou rodinu, tak i případné návštěvníky. Nabízí vám komfortní posezení a dostatek prostoru pro stolování na rozkládacím jídelním stole. Na židlích budete sedět jako ve vatě – sedák je měkce polstrován a opěradlo profilované pro maximální pohodlí při delším sezení.

Luxusní jídelní set z olšového masivu

moderní jídelní set pro šest osob

Eleganci vnese do domácnosti jídelní sestava z olšového masivu. Samozřejmostí je rozkládací stůl, a tak při jídle nebudete do sebe narážet lokty. Ke stolu se vejde šest strávníků, kteří si na této jídelní sestavě budou připadat jako v restauraci. Je libo potah židlí z klasické látky nebo ekokůže? Každé přání je předem splněno!

Vytvořte si doma kavárenské prostředí!

červený jídelní set pro čtyři osoby

Milujete kavárny? Jejich atmosféru můžete přenést do vaší domácnosti! Exkluzivní jídelní sestava pro čtyři osoby je jedinečná svým moderním designem. V červeném provedení zaujme každého strávníka a nenechá ho na pochybách, že u tohoto stolu mu bude chutnat! Nejste však limitováni pouze tímto čalouněním, na výběr máte z mnoha barev nebo z elegantní ekokůže.

I při výběru doplňků si dejte záležet

set lahví na olej a ocet

Co by byl jídelní stůl bez doplňků? Leckdy si strávníci potřebují doladit salát podle svých chuťových buněk, proto nezapomínejte při prostírání na designový set lahví na olej a ocet. Nezbytným doplňkem je také prostírání, které volte s ohledem na moření stolu a barevné potahy židlí.

Moderní jídelní set se stane dominantou každé kuchyně či jídelny a členové domácnosti se k němu budou rádi uchylovat. A jakému stylu jídelního setu dáváte přednost vy? Jste zastánci moderního stylu, nebo raději klasického či rustikálního?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář