Moderní obývací pokoj v černé barvě je v módě!

0

Jen si to představte: obývací pokoj se světlým kobercem a s bílými stěnami a proti tomu v kontrastu černý nábytek. Takto vybavená místnost bude působit nejen moderně, ale i luxusně. A když jako třešničku na dortu zvolíte černobílé obrazy v černých rámech, máte zaděláno na obývák roku! Nechte se unést dnešní inspirací. Uvidíte, že se vám nad tou krásou bude tajit dech!

Nábytek s LED osvětlením frčí

černá obývací stěna s LED osvětlením

Moderní černé obývací pokoje jsou trendy a žádného hosta nenechají na pochybách, že máte styl. Dominantou obýváku bude luxusní stěna v černém provedení. Nechybí žádaný lesk ani nesmrtelný mat. Takovým neotřelým prvkem je LED osvětlení, který zdvihá moderní pojetí na novou úroveň. Součástí takových obývacích stěn je závěsná prosklená vitrína, televizní stolek, nástěnné police a skříň.

Klasická sedací souprava

černá sedací souprava

Obývací pokoj je vaše reprezentativní místnost. Když k vám přijde návštěva, zaveďte ji do obývacího pokoje a nabídněte místo na černé sedací soupravě, která bude vypadat jako oáza uprostřed pouště. Podle dispozičního řešení obýváku jsou v nabídkách sedačky v pravém nebo levém provedení rohu. Připadá vám pohovka příliš tmavá? Ozdobte ji dekoračními polštáři v šedé barvě!

Konferenční stolek na všechno

černý konferenční stolek

Pro každou návštěvu zřejmě připravíte drobné pohoštění. Kam ale s ním? Pro tento účel poslouží stabilní konferenční stolek v černé barvě. Spodní polici můžete využít k odkládání časopisů, brýlí a ovladačů. „IN“ je konferenční stolek s horní deskou z bezpečnostního černého skla. Máte rádi šikovné pomocníky? Zkuste postavit na stůl nevšední kousek na odkládání ovladačů. Je nejen praktický, ale i nápaditý a zaručeně se vás každý bude ptát, kde jste ho pořídili.

černý stojan na ovladače

Obývací pokoj s černým vybavením nebude působit ani trochu smutně. Celý prostor jednoduše osvěžíte bílou a šedou barvou. Černé kousky jsou cenově dostupné, praktické na údržbu a vnesou do místnosti nádech elegance. Co říkáte, brali byste takový obývák?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář