Moderní sedací soupravu do U si zamilujete a už nikdy nebudete chtít jinou!

0

Vyznavači moderních interiérů zařizují všechny místnosti v módním stylu. Pokud i vy nechcete, aby váš byt v něčem připomínal doby minulé, začněte s přestavbou obýváku, který si zaslouží moderní sedací soupravu. Ti s prostornějším obývákem si mohou dovolit jakýkoliv tvar pohovky. A my vám právě teď přinášíme výhody sedací soupravy do tvaru „U“, která se bude v obývací místnosti krásně vyjímat!

Neocenitelné vlastnosti pohovky

bílá rozkládací souprava do tvaru u

Sedací souprava do tvaru „U“ je pohodlná a dostatečně velká. Můžete na ní nejen relaxovat pomalu jako v posteli, ale v klidu na ní pohostíte i několik návštěvníků. Výhodou této sedačky je také její variabilita. Pořídit můžete sedačku s úložným prostorem nebo rozkládací. Příležitostně tak na ní mohou přespat vaši přátelé.

Bytelná konstrukce prodlužuje životnost sedací soupravy

fialová sedací souprava do tvaru u

Při výběru se zajímejte o její konstrukci. I když není vidět, je to ta nejdůležitější část na sedací soupravě. Nejčastěji bývá ze dřeva či dřevotřísky a ty dražší vlastní ocelovou konstrukci. Součástí kvalitní konstrukce bývá jednoduchý a funkční mechanismus polohování a rozkládání.

Slaďte sedačku s ostatním vybavením

kožený taburet

Nezapomeňte si sedací soupravu do tvaru „U“ před nákupem vyzkoušet. Neostýchejte se na ní v obchodě posadit. Některé sedačky totiž mohou být měkčí, jiné tvrdší. Neodmyslitelnou součástí takových pohovek jsou taburety, které umožní sezení s nohama nahoře. Se sedačkou byste také měli sladit konferenční stůl a doplnit ji o vhodný koberec.

Dopřejte si relaxaci!

fialová rohová sedací souprava do tvaru u

Některé pohovky také umožňují polohování, jiné jsou fixní a nelze s jejich opěrným systémem manipulovat. Nechte se rozmazlovat a zkuste polohovatelnou sedací soupravu, skvělou pro relaxaci při sledování vašeho oblíbeného pořadu, čtení či odpočinku. Polohovatelné jsou například opěrky zad, područek a podnožek.

Jakmile si jednou pořídíte sedací soupravu do tvaru „U“, už nikdy nebudete chtít jinou! Napište nám, zda nám dáváte za pravdu, a jak jste s tímto typem pohovky spokojeni!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář