Moderní sestavy omladí každý obývací pokoj

0

Obměňujete vybavení v obývacím pokoji nebo si jej teprve zařizujete? Zapomeňte na velké masivní stěny, které se táhnou po celé zdi. Chytrou volbou jsou moderní obývací sestavy. Trendy jsou takové, jež jsou vzdušné, s jednoduchými liniemi a s prvky plastu, skla a LED osvětlením. Nechte se inspirovat dnešním článkem a podívejte se na ty nejpovedenější kousky!

Buďte moderní!

bílá obývací sestava s modrým LED osvětlením

Moderní obývací stěny nejsou slitou masou nábytku, ale skládají se z jednotlivých dílů, které můžete rozmístit podle potřeby. Zamilovali si je zejména mladí lidé. Kromě stěny si zařizují obývák stolkem na televizi, policí na knihy, kobercem, lustrem, sedačkou a konferenčním stolkem. Proč si z nich nevzít příklad?

Nadčasový lesk

černá moderní obývací stěna s LED osvětlením

Nadčasové jsou obývací stěny s lesklým povrchem. Vypadá to nejen elegantně, ale prostor to oživí a dodá mu šmrnc. Oceníte je v malých místnostech, protože tyto sestavy dávají prostoru pocit vzdušnosti a lehkosti. Máte-li odvahu a vkus, zvolte variantu s LED osvětlením.

Méně úložných prostorů = více prostoru!

Moderní obývací sestavy poskytují oproti starým a masivním stěnám minimum úložného prostoru a designéři je neustále zmenšují. Pokud bojujete s místem a každý úložný prostor se vám hodí, situujte je raději do ložnic a chodeb.

Závěsné kousky

černá obývací sestava s dřevěným dekorem

Obývací stěny v moderním stylu se obvykle skládají z televizního stolku nebo skříňky, závěsných vitrín a polic. K výrobě se nejčastěji používá kvalitní lamino, které vyniká barevnou i tvarovou stálostí s vysokou odolností vůči mechanickému opotřebení. Oblíbené je dvoubarevné provedení dřevěného dekoru a černého lesku.

Osvětlení a barvičky

černá stojací lampa

Obývák vhodně prosvětlíte i zvoleným světlem a barvami. Pořídili jste si obývací stěnu v tmavém odstínu? Okolní stěny vymalujte světlou barvou a ke stěně postavte stojací lampu, jež zaujme na první pohled. Naopak volba světlého nábytku vám dává prostor pro použití barevné výmalby.

Dejte místnosti nový impuls a vneste do ní svěžest s moderní obývací stěnou. Když k tomu sladíte zbytek vybavení, váš obývák se promění k nepoznání! Jste pro to pořídit si moderní obývací sestavu? Napište nám komentář!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář