Na taštičkové matraci se vyspíte jako na obláčku!

0

Na postelové matraci prospíme třetinu svého života. Vyplatí se proto investovat do matrace s dlouhou životností, která nám poskytne luxusní komfort během spánku. Mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější matrace dnešní doby patří taštičkové. A musíme říct, že lidé mají dobrý vkus! Taštičková matrace prokáže dobrou službu vašim zádům, a jakmile na ni jednou lehnete, už nebudete chtít spát na jiné!

Matrace pro perfektní spánek

bílá taštičková matrace

Taštičkové matrace převzaly některé vlastnosti pružinové matrace, ale rozdíl je patrný v jádru: ocelových pružin je až 1 200 a každá je schovaná v malé taštičce. Tím je zaručeno více bodových zón a matrace tak dokonale kopíruje partie těla. Navíc působí pozitivně na bolesti zad a chrání tělo před otlaky, aniž by omezovala průtok krve. To ale není jediná výhoda – taštičková matrace je prodyšná a hypoalergenní!

Investice, která se vyplatí!

bílá taštičková matrace

Nebudeme zastírat – taštičkové matrace jsou dražší než pružinové, ale k investici vás zláká fakt, že si své vlastnosti udrží opravdu dlouhou dobu. Tyto matrace se vyrábějí jak na jednolůžko, tak na manželské lůžko. Pohodlně se s partnerem vyspíte na společné matraci, aniž by vás rušilo vzájemné převalování.

Povedené matrace

Taštičkové matrace můžete umístit na laťkové, lamelové i polohovatelné rošty, včetně těch motorových. Rohož z rouna zvyšuje tvrdost matrace a její stabilitu a některé matrace se dokonce dají otáčet podle ročního období. Zatímco jedna strana odvádí nepříjemný pot, druhá zadržuje teplo.

Sladké snění pod peřinkou

bílá peřina

Komfort, jaký si užíváte zdola, si můžete užívat i shora. Přesvědčte se o tom sami! Ulehněte do měkoučké peřiny, která vám zaručí krásné sny a příjemný pocit v letním i zimním období. A když ji povlečete do bavlněného či flanelového povlečení, nebude se vám chtít zpod peřiny vylézt!

Vyzkoušejte pohodlí a ortopedické vlastnosti taštičkové matrace a poznejte na vlastní kůži její jedinečné vlastnosti! Skvělé a kvalitní kousky matrací na vás čekají v našem e-shopu, který je pro vás „otevřen“ 24 hodin denně!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář