Na vlnách retra s komodou!

0

Retro věci jsou v módě! Proč si nezavzpomínat na doby minulé a neobohatit domácnost o retro kousek? Nostalgii ve vás vyvolá retro komoda, která vhodně doplní každý interiér. Vy ji ještě nemáte? Pak vám přinášíme důvodu, proč si ještě dnes pořídit!

Praktická, hravá a designově nesmrtelná!

béžová retro komoda

Retro komody najdou své uplatnění zejména v dětském pokoji a ložnici, ale skvěle se budou vyjímat i v obýváku, koupelně nebo dokonce v chodbě. Retro komoda je nejen nápaditá na design, ale i praktická. Poskytne dostatek úložného prostoru pro povlečení, oblečení, hračky nebo cokoliv, co chcete mít schované a přesto při ruce. Vrch komody můžete ozdobit fotografií, soškami, vázou s květinami nebo jinými dekoračními předměty. Fantazii se meze nekladou, co třeba na ni položit zrcadlo, šperkovnici nebo malou toaletku?

Retro komodu si zamilujete!

bílá retro komoda

Nemusíte se obávat, že retro komoda je těžká a zabere vám příliš místa. Tyhle časy jsou už dávno pryč! Komoda na rozdíl od klasické skříně šetří prostor, je lehká a snadno se s ní manipuluje. Když se rozhodnete pro nové uspořádání pokoje, přemístí ji i křehká paní domu. Při utírání prachu na ni hravě dosáhnete a nebudou se na ní hromadit nečistoty jako na vršcích skříní.

Sklo, plast a imitace dřeva

prosklená retro komoda

Retro komoda se nejčastěji vyrábí z dřevotřísky, ale výjimkou není ani masiv. Design doplňují skleněné nebo plastové tabulky a retro úchytky ve tvaru čtverce. V čelech šuplíků a posouvacích dvířek bývají otvory pro prsty nebo zafrézované úchytky, které nevyčnívají do prostoru. Retro komody jsou k dostání ve světlých odstínech nebo v hravých barvách. Půjdete do nich?

Kdo je odvážnější, může do retro stylu obléknout celou místnost. Další nábytek v tomto stylu na vás čeká v našem e-shopu. Je nejen kvalitní, ale hlavně cenově příznivý a může si ho dovolit opravdu každý!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář