Nadčasová obývací stěna z třešně dodá obýváku nádech luxusu

0

Obývák je chloubou každého bytu. V této místnosti relaxujeme, setkáváme se s přáteli, pořádáme rodinné oslavy a někdy i přespáváme. Abychom se v ní cítili co nejlépe, obklopujeme se předměty, k nimž máme citovou vazbu. Dát záležet bychom si měli i při výběru nábytku. Ruku na srdce – ne každý má peníze na pravidelné rekonstrukce. Obývák si proto zasluhuje kvalitní vybavení, které bude sloužit klidně i desítky let. Co takhle volit obývací stěnu z třešně? Prozradíme vám, v čem je tento masiv výjimečný!

Když hledáte obývací stěnu na celý život…

obývací sestava z třešně

Obývací stěna z třešně vám vydrží celý život a dodá místnosti nádech luxusu. Účinek teplého přírodního odstínu vnese do obýváku klid a pohodu. Jelikož je masiv třešně tmavší, vynikne lépe ve větších interiérech. Přesto se ho nemusí obávat ani lidé s menšími obývacími pokoji. Vhodně zvolenou sedačkou a doplňky místnost hravě prozáříte.

Levnější varianta

obývací stěna v dekoru třešeň

Kdo miluje nábytek z třešně, ale nemá dostatek peněz na jeho pořízení, nemusí si zoufat. Obývák zútulníte i obývací stěnou v dekoru třešně, který imituje pravý masiv s takovou věrohodností, že jej na první pohled nerozeznáte.

Praktická stránka obývacích stěn

Novodobé obývací stěny jsou vzdušné, s čistými liniemi, a tak se nemusíte obávat zastavěného prostoru. Oblíbené jsou stále skříňky kombinované s matným sklem a otevřené prosklené vitríny. Taková stěna skýtá i dostatek úložných prostorů pro dekorační předměty, knihy nebo filmovou sbírku.

Variabilita jednotlivých dílů

police na knihy

Sestava z třešně se obvykle skládá ze závěsných polic na zeď, konferenčního stolku, komody pod televizi, vitríny a policového regálu se zásuvkami. Díky variabilitě si jej můžete sestavit podle svého přání. Pro vystavení vašich nejoblíbenějších věcí skvěle poslouží nápaditá police, jež zaujme svým moderním zpracováním.

Obývací stěna z třešně bude tou největší dekorací ve vašem příbytku a svým nadčasovým designem najde dlouholeté uplatnění v každé domácnosti. Pokud byste si mohli koupit novou obývací sestavu, jaký materiál byste zvolili? Zaujal vás masiv či dekor třešně? Projevte směle svůj názor v komentářích pod článkem!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář