O Peřiňák.cz

V našem magazínu milujeme nábytek, dekorace a jednoduše vše, co je spojené s bydlením. Proto jsme se rozhodli založit tento virtuální koutek. Chceme se s vámi podělit o naši radost ze zařizování, přestavování a předělávání. Chvíli jsme si lámali hlavu nad tím, kde najdeme potřebnou inspiraci. Naštěstí jsem objevili kouzelného pomocníka – pěřiňák.

Každý si peřiňák představí trochu jinak. Někdo ho uvidí jako starý kus nábytku po babičce, který voní prázdninami a mýdlem. Pro jiného to může být záchranná skříňka, kam se dá před návštěvou rychle schovat nepořádek. Ostatním se pak nevybaví nic menšího, než moderní kousek z designové dílny.

Peřiňák bude vypadat přesně tak, jak si budete přát. Může být schovaný na půdě nebo stát u nohou vaší postele. A co je nejdůležitější? Vždy, když se rozhodnete vylepšit svůj domov a užít si trochu kutilského nadšení, bude na vás čekat se spoustou rad a nápadů.

Naším úkolem je pro vás peřiňák otevřít a podělit se s vámi o interiérová tajemství, která v něm najdeme.

Poznejte společně s námi novou tvář bydlení plnou hravých barevných variací, nečekaných kombinací a vtipných kontrastů. Vytvořte si konečně takový domov, který bude přesně vystihovat vaši osobnost. Jedině na takovém místě se můžete cítit sami sebou a zapomenout na uspěchaný svět za okny.

Váš peřiňák plný inspirace a celý jeho tým:-)