Objevte kancelářská křesla, která uchrání vaše záda před bolestí

0

Sedavý způsob života dokáže udělat vašim zádům (především v oblasti beder) pořádné peklo. Celodenní sezení v kanceláři a práce na počítači jednoduše nepatří mezi nejzdravější aktivity. Řešením tohoto problému samozřejmě není odchod z práce, ale nákup kvalitního kancelářského křesla.

Jsou totiž křesla a křesla. Některá vám způsobí jen zapařená záda, ztuhlé svaly a nepřirozenou polohu páteře. Pak jsou tu ale ta druhá a právě na ty se podíváme v dnešním článku.

Luxusní kancelářské křeslo pro správné držení zad

Luxusní kancelářské křeslo v černé barvě

Jako první tu máme toto, možná trochu dražší, ale zato skutečně kvalitní křeslo do kanceláře. Má nastavitelný sedák i opěrku. Díky speciální upravené zadní části budou vaše záda dýchat. Zároveň bude poskytnuta dostatečná podpora pro bederní páteř.

Právě bederní páteř trpí špatným křeslem či židlí nejčastěji. Je deformována a postupně vám hrozí její zploštění. To se pak jen velice špatně napravuje pomocí dlouhodobé rehabilitace.

Křeslo je elegantní, černé a vhodné pro jakýkoliv interiér. Možná nebudete na první pohled souhlasit s cenou, ale věřte, že pokud se na něčem nevyplatí šetřit, je to právě kancelářské křeslo.

Klasická otočná kancelářská židle

Otočná kancelářská židle černo-modrá

Tato židle nebo chcete-li kancelářské křeslo, se od předchozího kusu liší především absencí horní opěrky. Každopádně pokud v práci netrávíte celý život, ale pouze 8 hodin denně, splní svůj účel dokonale.

Židle je celá černá, až na modrý sedák. Opěrná část i sedák jsou upraveny tak, aby se zachovala přirozená poloha bederní páteře. Jedině tak předejdete již zmiňované ploché bederní páteři.

Model je ideální pro ty z vás, kteří mají problém s nadměrným pocením zad. Opět má velmi klasický design a hodí se ke každému kancelářskému stolu.

Kam posadit hosta?

Nindža židle z černého plastu

Do kancelář chodí nezřídka kdy i klienti a obchodní partneři. Ti už samozřejmě nemusí sedět na ergonomických kancelářských křeslech. Postačí, když si před svůj stůl postavíte dvě stejné židle.

Takové židle by se měly hodit do interiéru kanceláře a zároveň by měly být dostatečné pohodlné. Váš host na ní může strávit klidně i hodinu nebo více. Bude-li se cítit pohodlně, bude i vaše šance na úspěšnou schůzku vyšší.

Nám se líbí tyto dvě černé designové židle z plastu od italské značky Gaber. Dají se na sebe skládat, takže nezaberou moc místa. Navíc je oproti látkovým variantám snadněji vyčistíte. Tělo židlí je z technopolymeru a nohy jsou kovové.

Dáváte-li přednost světlejším barvám, prohlédněte si dvojici béžových, elegantních židlí.

Máte v kanceláři židli, na kterou usedáte s nechutí a zvedáte se z ní s bolestí? Pak je nejvyšší čas na její výměnu za pořádné kancelářské křeslo. Sdílejte tento článek se svými kolegy a pomozte jim tak zachránit svá záda před měsíci rehabilitací.

O autorovi

Jako textařka na volné noze trávím většinu času doma. Proto je pro mě životně důležité, abych se ve svém vlastním bytě cítila dobře. Postupně si vytvářím kreativní prostředí, které neztratí teplo domova a dokáže mě při psaní textů inspirovat. Je to fuška, což jistě sami víte. V mých článcích pro Peřiňák se snažím hledat zajímavé kousky nábytku a originální bytové dekorace. Nebojím se kombinovat i zdánlivě nezkombinovatelné, protože přesně tak vznikají jedinečné interiéry. Navíc jak se říká - v lásce, válce a při vybavování domova je vše dovoleno.

Napiš komentář