Objevte kancelářská křesla, která uchrání vaše záda před bolestí

0

Sedavý způsob života dokáže udělat vašim zádům (především v oblasti beder) pořádné peklo. Celodenní sezení v kanceláři a práce na počítači jednoduše nepatří mezi nejzdravější aktivity. Řešením tohoto problému samozřejmě není odchod z práce, ale nákup kvalitního kancelářského křesla.

Jsou totiž křesla a křesla. Některá vám způsobí jen zapařená záda, ztuhlé svaly a nepřirozenou polohu páteře. Pak jsou tu ale ta druhá a právě na ty se podíváme v dnešním článku.

Luxusní kancelářské křeslo pro správné držení zad

Luxusní kancelářské křeslo v černé barvě

Jako první tu máme toto, možná trochu dražší, ale zato skutečně kvalitní křeslo do kanceláře. Má nastavitelný sedák i opěrku. Díky speciální upravené zadní části budou vaše záda dýchat. Zároveň bude poskytnuta dostatečná podpora pro bederní páteř.

Právě bederní páteř trpí špatným křeslem či židlí nejčastěji. Je deformována a postupně vám hrozí její zploštění. To se pak jen velice špatně napravuje pomocí dlouhodobé rehabilitace.

Křeslo je elegantní, černé a vhodné pro jakýkoliv interiér. Možná nebudete na první pohled souhlasit s cenou, ale věřte, že pokud se na něčem nevyplatí šetřit, je to právě kancelářské křeslo.

Klasická otočná kancelářská židle

Otočná kancelářská židle černo-modrá

Tato židle nebo chcete-li kancelářské křeslo, se od předchozího kusu liší především absencí horní opěrky. Každopádně pokud v práci netrávíte celý život, ale pouze 8 hodin denně, splní svůj účel dokonale.

Židle je celá černá, až na modrý sedák. Opěrná část i sedák jsou upraveny tak, aby se zachovala přirozená poloha bederní páteře. Jedině tak předejdete již zmiňované ploché bederní páteři.

Model je ideální pro ty z vás, kteří mají problém s nadměrným pocením zad. Opět má velmi klasický design a hodí se ke každému kancelářskému stolu.

Kam posadit hosta?

Nindža židle z černého plastu

Do kancelář chodí nezřídka kdy i klienti a obchodní partneři. Ti už samozřejmě nemusí sedět na ergonomických kancelářských křeslech. Postačí, když si před svůj stůl postavíte dvě stejné židle.

Takové židle by se měly hodit do interiéru kanceláře a zároveň by měly být dostatečné pohodlné. Váš host na ní může strávit klidně i hodinu nebo více. Bude-li se cítit pohodlně, bude i vaše šance na úspěšnou schůzku vyšší.

Nám se líbí tyto dvě černé designové židle z plastu od italské značky Gaber. Dají se na sebe skládat, takže nezaberou moc místa. Navíc je oproti látkovým variantám snadněji vyčistíte. Tělo židlí je z technopolymeru a nohy jsou kovové.

Dáváte-li přednost světlejším barvám, prohlédněte si dvojici béžových, elegantních židlí.

Máte v kanceláři židli, na kterou usedáte s nechutí a zvedáte se z ní s bolestí? Pak je nejvyšší čas na její výměnu za pořádné kancelářské křeslo. Sdílejte tento článek se svými kolegy a pomozte jim tak zachránit svá záda před měsíci rehabilitací.

O autorovi

nguoisec@gmail.com'

Zakladatel Peřiňák.cz a milovník hezkého nábytku. Ve volném čase cestuji po světě. Starám se o různé webové stránky a cvičím jógu. Peřiňák je inspirací pro všechny milovníky hezkých a praktických věcí do domácnosti. Máte nějaký dotaz? Zeptejte se nás v poradně! Rádi vám zdarma poradíme.

Napiš komentář