Obývací stěna švestka – jasná volba číslo jedna do vašeho obýváku!

0

Obývací stěna švestka dotvoří dokonalou atmosféru vašeho obývacího pokoje. Pyšní se nejen luxusním provedením, ale i působivým designem, který přiláká pozornost. Švestka patří mezi nejoblíbenější materiály, které najdou uplatnění v jakkoli vedeném interiéru, kde se stanou ozdobou i vítaným zpestřením. Obývací stěna švestka představuje středobod vašeho obývacího pokoje. Plánujete pořízení nové obývací stěny, ale nevíte si rady? V dnešním článku vám poradíme, jak při výběru neudělat chybu!

Obývací stěnu nevybírejte podle barvy sedací soupravy!

Obývací stěna švestka

Obývací stěna zaujímá v interiéru nejvíce místa. Pokud i vy právě stojíte před rozhodováním, jakou stěnu si vybrat, rozhodně svůj výběr nepřizpůsobujte sedací soupravě. Uvědomte si, že právě sedačku používáte každý den, a proto se velice rychle opotřebuje. Obývací stěna vám bude sloužit mnohem déle, než kolik vydrží potahy na sedačce a věřte, že hledat pak stejnou barvu, vzor i odstín u sedaček, které se již nevyrábí, je hodně tvrdý oříšek.

Obývací stěna a její rozměry, aneb jak velkou stěnu potřebujete?

Obývací stěna

Jedna z nejčastějších chyb, které výběr obývací stěny doprovází, je špatná volba velikosti. Spousta lidí má při nákupu velké, nebo naopak příliš malé oči a v obou případech to nekončí dobře. Obývací stěna by vám měla stačit nejen teď, ale i za několik let. Uvědomte si, že obývací pokoj není skladiště a zarovnat ho ode zdi ke zdi obrovskou stěnou není zrovna nejlepší nápad. Před nákupem si proto udělejte představu o tom, co všechno do ní chcete uložit a pro jistotu to všechno zdvojnásobte. Díky tomu budete mít jistotu, že po pár letech nebudete skládat hlavu do dlaní, že v obývací stěně nemáte místo na to či ono…

Proč zvolit právě švestku?

Obývací stěna

Přemýšlíte o ideálním materiálu a váháte, který zvolit? Pak si vám dovolíme doporučit obývací stěnu ze švestky. Proč? Švestka je na pohled i dotyk velice příjemný materiál. Svou barvou dokonale zapadne do každého interiéru, navíc se velice snadno kombinuje s barvou výmalby i odstíny na doplňcích či dalších kusech nábytku.

Posviťte si na ni!

Osvětlení

Když už vybíráte vzhledově přitažlivou obývací stěnu, zajistěte, ať je na ní pořádně vidět. Řádné osvětlení je proto základ, inu přeci jen chcete, aby obývací stěna vynikla a byla tak na obdiv nejen vám, ale především i vašim návštěvám. Nad obývací stěnu se hodí závěsné světlo, které jí dodá dostatek světla a zajistí příjemný odstín.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář